ETOR
eToro Group Ltd. · Financial Services · Financial - Capital Markets
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (passief) | 2.00M | n/a | $133.29M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×9 |
| 2 | Capital World Investors ✦ | 588.25K | Nieuw | $39.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Fidelity (FMR) ✦ | 529.81K | n/a | $35.28M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Adage Capital Partners ✦ | 507.76K | Nieuw | $33.81M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Wellington Management ✦ | 500.41K | Nieuw | $33.32M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | T. Rowe Price ✦ | 458.93K | Nieuw | $30.56M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 358.78K | Nieuw | $23.89M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 260.70K | Nieuw | $17.36M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Millennium Management ✦ | 256.91K | Nieuw | $17.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | ARK Investment Management ✦ | 248.03K | Nieuw | $16.52M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Norges Bank ✦ (passief) | 245.00K | Nieuw | $16.31M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 225.00K | Nieuw | $14.98M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Point72 Asset Management ✦ | 167.14K | Nieuw | $11.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Soros Fund Management ✦ | 160.00K | Nieuw | $10.65M | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 117.37K | Nieuw | $7.82M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Tiger Global Management ✦ | 80.00K | Nieuw | $5.33M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Two Sigma Investments ✦ | 4.00K | Nieuw | $266,360 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Capital World Investors | $39.17M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $33.81M | 0.1% |
| Wellington Management | $33.32M | 0.0% |
| T. Rowe Price | $30.56M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $23.89M | 0.0% |
| Marshall Wace | $17.36M | 0.0% |
| Millennium Management | $17.11M | 0.0% |
| ARK Investment Management | $16.52M | 0.1% |
| Norges Bank | $16.31M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $14.98M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $11.13M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $10.65M | 0.3% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 7.40K aandelen, $222 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Director · 900 aand · $28,730
Director · 99.10K aand · $3.09M
Director · 5.78K aand · $161,999
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie