ES
Eversource Energy · Utilities · Regulated Electric
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 157 | +1 | 255.73M | $18.48B | +7 | −7 |
| Q1 2026 | 160 | +1 | 245.28M | $16.98B | +7 | −7 |
| Q4 2025 | 158 | -3 | 275.88M | $18.57B | +2 | −4 |
| Q3 2025 | 23 | +1 | 158.44M | $11.27B | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 20 | 0 | 148.22M | $9.43B | +1 | −1 |
| Q1 2025 | 17 | +2 | 59.95M | $3.72B | +2 | n/a |
| Q4 2024 | 15 | -2 | 59.20M | $3.40B | n/a | −2 |
| Q3 2024 | 16 | +6 | 27.96M | $1.90B | +6 | n/a |
| Q2 2024 | 10 | n/a | 15.51M | $878.59M | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Management ✦ | 11.89M | Nieuw | $808.78M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×8 |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 9.04M | +3.1% | $613.23M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Norges Bank ✦ (passief) | 3.44M | +5.0% | $234.11M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | AQR Capital Management ✦ | 718.28K | +321.6% | $48.68M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 5 | Millennium Management ✦ | 613.04K | -53.1% | $41.72M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Baillie Gifford ✦ | 536.19K | +6.4% | $36.49M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | T. Rowe Price ✦ | 489.26K | +0.6% | $33.30M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Adage Capital Partners ✦ | 336.83K | Nieuw | $22.92M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Renaissance Technologies ✦ | 332.41K | Nieuw | $22.62M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Arrowstreet Capital ✦ | 229.96K | Nieuw | $15.65M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | GAMCO Investors ✦ | 142.81K | -2.3% | $9.72M | 0.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Two Sigma Investments ✦ | 87.84K | +72.8% | $5.98M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Citadel Advisors ✦ | 65.17K | -91.8% | $4.43M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Marshall Wace ✦ | 22.72K | Nieuw | $1.55M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Fisher Asset Management ✦ | 12.31K | +1.9% | $837,479 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Gotham Asset Management ✦ | 3.95K | Nieuw | $268,661 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Wellington Management | $808.78M | 0.1% |
| Adage Capital Partners | $22.92M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $22.62M | 0.0% |
| Arrowstreet Capital | $15.65M | 0.0% |
| Marshall Wace | $1.55M | 0.0% |
| Gotham Asset Management | $268,661 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1,053 houders, 311.44M aandelen, $21.03B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 1.50K aand · $107,250
Officer · 1.50K aand · $106,650
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie