ENHA
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LMR Partners LLP | 1.29M | Nieuw | $3.69M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Citadel Advisors ✦ | 1.29M | Nieuw | $3.50M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 1.05M | Nieuw | $3.02M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Vanguard Capital Management Llc | 786.78K | Nieuw | $2.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 744.46K | Nieuw | $2.14M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | UBS Group AG | 517.55K | Nieuw | $1.49M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Charles Schwab Investment… | 439.12K | Nieuw | $1.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 337.15K | Nieuw | $967,621 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Northern Trust Corp | 152.06K | Nieuw | $436,415 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Healthcare Of Ontario Pension Plan… | 100.00K | Nieuw | $287,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Marshall Wace ✦ | 79.84K | Nieuw | $229,141 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Millennium Management ✦ | 21.88K | Nieuw | $62,807 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Brown Advisory Inc | 17.50K | Nieuw | $50,225 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Barclays Plc | 5.61K | Nieuw | $16,095 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Wells Fargo & Company/Mn | 4.85K | Nieuw | $13,920 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 100 | Nieuw | $287 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| LMR Partners LLP | $3.69M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $3.50M | 0.0% |
| BlackRock | $3.02M | 0.0% |
| Vanguard Capital Management… | $2.26M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $2.14M | 0.0% |
| UBS Group AG | $1.49M | 0.0% |
| Charles Schwab Investment… | $1.26M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $967,621 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $436,415 | 0.0% |
| Healthcare Of Ontario Pension… | $287,000 | 0.0% |
| Marshall Wace | $229,141 | 0.0% |
| Millennium Management | $62,807 | 0.0% |
Verlaten
| Tudor Investment Corp Et Al | $2.64M | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 2 houders, 274.74K aandelen, $2.79M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Director, 10% owner · 6.08M aand @ 1.15 · $6.99M
Director, 10% owner · 99.34K aand @ 1.60 · $159,374
Director, 10% owner · 59.34K aand @ 1.57 · $93,076
Director, 10% owner · 21.03K aand @ 1.61 · $33,898
Director, 10% owner · 25.41K aand @ 1.58 · $40,152
Director, 10% owner · 107.69K aand @ 1.58 · $169,627
Director, 10% owner · 1.62M aand @ 1.66 · $2.69M
Director, 10% owner · 55.00K aand @ 1.64 · $90,382
Director, 10% owner · 93.00K aand @ 1.70 · $158,212
Director, 10% owner · 200.00K aand @ 1.65 · $330,420
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
34.3% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
31.5% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
9.6% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
26.6% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
24.4% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗