EAF
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 1.00M | Nieuw | $12.86M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | Millennium Management ✦ | 594.57K | Nieuw | $7.62M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Marshall Wace ✦ | 395.45K | Nieuw | $5.07M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 342.81K | Nieuw | $4.39M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 193.10K | n/a | $2.48M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 160.24K | Nieuw | $2.06M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Arrowstreet Capital ✦ | 123.11K | Nieuw | $1.58M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 94.32K | Nieuw | $1.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Renaissance Technologies ✦ | 78.93K | Nieuw | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Two Sigma Investments ✦ | 61.71K | Nieuw | $791,135 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Goldman Sachs Group ✦ | 60.73K | n/a | $778,597 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | T. Rowe Price ✦ | 18.64K | Nieuw | $239,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | AQR Capital Management ✦ | 11.16K | Nieuw | $143,032 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Fidelity (FMR) ✦ | 1.22K | Nieuw | $15,589 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| The Vanguard Group | $12.86M | 0.0% |
| Millennium Management | $7.62M | 0.0% |
| Marshall Wace | $5.07M | 0.0% |
| BlackRock | $4.39M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $2.06M | 0.0% |
| Arrowstreet Capital | $1.58M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $1.21M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $1.01M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $791,135 | 0.0% |
| T. Rowe Price | $239,000 | 0.0% |
| AQR Capital Management | $143,032 | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $15,589 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 82 houders, 10.57M aandelen, $71.42M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
8.5% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗