DBVT
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +18.2% ·
aandelenstroom -18.0% ·
netto nieuwe posities +15.4%
— formule
Versnippering van eigendom — meer houders, kleinere totale positie
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Artisan Partners Limited Partnership | 2.22M | -32.9% | $46.36M | 0.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Duquesne Family Office ✦ | 383.36K | Nieuw | $8.01M | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Millennium Management ✦ | 318.96K | -50.2% | $6.66M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 4 | Balyasny Asset Management L.P. | 233.43K | -0.7% | $4.88M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Ameriprise Financial Inc | 231.42K | Nieuw | $4.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | New York State Common Retirement… | 168.18K | -24.6% | $3.51M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Morgan Stanley ✦ | 146.12K | +19.3% | $3.05M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Russell Investments Group, Ltd. | 128.56K | Nieuw | $2.69M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | Envestnet Asset Management Inc | 95.71K | +327.4% | $2.00M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | UBS Group AG | 79.54K | -67.5% | $1.66M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | LPL Financial LLC | 55.87K | Nieuw | $1.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Qube Research & Technologies Ltd | 37.43K | +172.5% | $781,850 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Stifel Financial Corp | 30.74K | Nieuw | $642,076 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Cetera Investment Advisers | 25.36K | +93.3% | $529,729 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Hrt Financial Lp | 24.09K | Nieuw | $503,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Optiver Holding B.V. | 19.05K | -60.1% | $397,892 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Sei Investments Co | 16.76K | -74.7% | $350,200 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Jane Street Group, Llc | 11.29K | Nieuw | $235,744 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 19 | Barclays Plc | 8.08K | Nieuw | $168,770 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Rhumbline Advisers | 6.10K | -5.2% | $127,401 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Royal Bank Of Canada | 4.68K | +167.1% | $98,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Osaic Holdings, Inc. | 1.12K | +226.8% | $23,416 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 23 | Wells Fargo & Company/Mn | 300 | 0.0% | $6,267 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 24 | Northwestern Mutual Wealth… | 111 | 0.0% | $2,319 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 25 | JPMorgan Chase ✦ | 20 | -99.9% | $391 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 26 | BlackRock ✦ (passief) | 2 | 0.0% | $42 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Duquesne Family Office | $8.01M | 0.3% |
| Ameriprise Financial Inc | $4.83M | 0.0% |
| Russell Investments Group… | $2.69M | 0.0% |
| LPL Financial LLC | $1.17M | 0.0% |
| Stifel Financial Corp | $642,076 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $503,000 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $235,744 | 0.0% |
| Barclays Plc | $168,770 | 0.0% |
Verlaten
| Citadel Advisors | $2.78M | was 0.0% |
| Two Sigma Investments | $650,764 | was 0.0% |
| Marshall Wace | $401,821 | was 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $4,927 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 70 houders, 21.18M aandelen, $425.10M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.