CV
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 115.03K | Nieuw | $556,759 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 69.58K | Nieuw | $336,743 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 58.77K | Nieuw | $284,423 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 23.73K | Nieuw | $114,877 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 19.50K | Nieuw | $94,380 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Marshall Wace ✦ | 12.93K | Nieuw | $62,557 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Morgan Stanley ✦ | 9.60K | n/a | $46,465 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 8 | JPMorgan Chase ✦ | 4.59K | n/a | $22,234 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Geode Capital Management | $556,759 | 0.0% |
| The Vanguard Group | $336,743 | 0.0% |
| BlackRock | $284,423 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $114,877 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $94,380 | 0.0% |
| Marshall Wace | $62,557 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 50 houders, 3.98M aandelen, $29.00M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
10% owner · 878.74K aand @ 5.69 · $5.00M
10% owner · 878.73K aand @ 5.69 · $5.00M
10% owner · 878.73K aand @ 5.69 · $5.00M
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie