CTRI
Centuri Holdings, Inc. · Utilities · Regulated Gas
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 99 | +10 | 72.66M | $2.20B | +14 | −3 |
| Q1 2026 | 91 | +5 | 69.73M | $2.04B | +10 | −6 |
| Q4 2025 | 87 | 0 | 72.77M | $1.84B | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 20 | +1 | 44.70M | $946.35M | +3 | −2 |
| Q2 2025 | 16 | +7 | 23.33M | $523.51M | +7 | n/a |
| Q1 2025 | 6 | -2 | 3.48M | $57.06M | n/a | −2 |
| Q4 2024 | 8 | +1 | 3.48M | $67.22M | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 6 | -1 | 4.17M | $67.39M | +3 | −4 |
| Q2 2024 | 7 | n/a | 4.21M | $82.02M | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fidelity (FMR) ✦ | 8.09M | n/a | $181.43M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 2 | Icahn Capital ✦ | 6.40M | +157.6% | $143.70M | 1.8% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 3.57M | n/a | $80.02M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 1.44M | n/a | $32.28M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×9 |
| 5 | Adage Capital Partners ✦ | 1.37M | Nieuw | $30.73M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 527.86K | +59.1% | $11.85M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 446.73K | +234.2% | $10.02M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 426.62K | +25.7% | $9.57M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Soros Fund Management ✦ | 400.00K | Nieuw | $8.98M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Marshall Wace ✦ | 290.60K | +624.9% | $6.52M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×3 |
| 11 | GAMCO Investors ✦ | 136.00K | -9.3% | $3.05M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 12 | Two Sigma Investments ✦ | 104.71K | Nieuw | $2.35M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Millennium Management ✦ | 46.64K | Nieuw | $1.05M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 35.65K | Nieuw | $799,941 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | AQR Capital Management ✦ | 30.10K | Nieuw | $675,504 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 16 | Renaissance Technologies ✦ | 22.00K | Nieuw | $493,680 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Adage Capital Partners | $30.73M | 0.1% |
| Soros Fund Management | $8.98M | 0.2% |
| Two Sigma Investments | $2.35M | 0.0% |
| Millennium Management | $1.05M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $799,941 | 0.0% |
| AQR Capital Management | $675,504 | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $493,680 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 217 houders, 107.36M aandelen, $3.09B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Director · 5.20K aand @ 19.27 · $100,204
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie