CSRE
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Royal Bank Of Canada | 626.84K | +15.2% | $16.47M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Bank Of America Corp /De/ | 385.05K | +178992.1% | $10.12M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Osaic Holdings, Inc. | 300.46K | +50.5% | $7.90M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | HighTower Advisors, LLC | 289.53K | +91.9% | $7.61M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 286.37K | Nieuw | $7.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Jane Street Group, Llc | 220.71K | +337.9% | $5.80M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Mariner, LLC | 151.36K | Nieuw | $3.98M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Commonwealth Equity Services, Llc | 124.20K | +117.5% | $3.26M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Raymond James Financial Inc | 58.21K | Nieuw | $1.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Envestnet Asset Management Inc | 33.46K | Nieuw | $879,225 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Bank of New York Mellon Corp | 30.67K | Nieuw | $805,986 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Creative Planning | 17.75K | Nieuw | $466,470 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Rockefeller Capital Management L.P. | 11.84K | +8478.3% | $311,103 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Fifth Third Bancorp | 11.37K | Nieuw | $298,804 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Stifel Financial Corp | 11.08K | +22.8% | $291,288 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Jones Financial Companies Lllp | 148 | Nieuw | $3,830 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 1 | Nieuw | $48 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Citadel Advisors | $7.53M | 0.0% |
| Mariner, LLC | $3.98M | 0.0% |
| Raymond James Financial Inc | $1.53M | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $879,225 | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $805,986 | 0.0% |
| Creative Planning | $466,470 | 0.0% |
| Fifth Third Bancorp | $298,804 | 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $3,830 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $48 | 0.0% |
Verlaten
| Susquehanna International… | $1.18M | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 70 houders, 9.38M aandelen, $226.91M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.