★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

CSCO

Cisco Systems, Inc. · Technology · Communication Equipment

115.07 -0.2% marktkapitalisatie $453.54B koers vertraagd (FMP) · per Oct 13 22:08 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
24Gevolgde houders
0Δ houders
486.91MGehouden aandelen
$28.82BGerapporteerde waarde
+0Nieuwe posities
−0Uitstappen
Stable Overtuigingsscore 40/100 Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom +0.4% · netto nieuwe posities 0.0% — formule

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 180 +1 2.55B $298.89B +7 −7
Q1 2026 183 +5 2.53B $196.15B +7 −3
Q4 2025 177 +1 2.72B $209.45B +3 −1
Q3 2025 27 -1 1.41B $96.65B +1 −3
Q2 2025 26 0 1.29B $89.71B +1 −1
Q1 2025 23 -1 465.25M $28.69B — −1
Q4 2024 24 0 486.91M $28.82B — —
Q3 2024 23 +1 290.48M $15.44B +2 −1
Q2 2024 22 — 293.63M $13.94B — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q4 2024
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 State Street Global Advisors ✦ (passief) 194.45M — $11.51B 0.5% n/c 1 SEC ↗
2 Geode Capital Management ✦ (passief) 95.62M 0.0% $5.65B 0.4% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×2
3 Norges Bank ✦ (passief) 55.71M +6.6% $3.30B 0.4% ▲ Add 3 SEC ↗
4 Wellington Management ✦ 42.99M -21.3% $2.55B 0.5% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×8
5 Dodge & Cox ✦ 23.74M -0.3% $1.41B 0.8% ▼ Trim 3 SEC ↗
6 T. Rowe Price ✦ 17.16M +12.8% $1.02B 0.1% ▲ Add 3 SEC ↗ ×2
7 Arrowstreet Capital ✦ 13.88M +18.0% $821.71M 0.7% ▲ Add 3 SEC ↗
8 Millennium Management ✦ 6.00M +287.0% $355.46M 0.3% ▲ Add 3 SEC ↗
9 Citadel Advisors ✦ 5.79M +12.7% $343.01M 0.3% ▲ Add 3 SEC ↗
10 PRIMECAP Management ✦ 5.54M -2.9% $328.03M 0.3% ▼ Trim 3 SEC ↗
11 Marshall Wace ✦ 4.99M +143.2% $295.21M 0.4% ▲ Add 3 SEC ↗ ×3
12 AQR Capital Management ✦ 4.12M -32.4% $244.01M 0.3% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×6
13 Adage Capital Partners ✦ 4.07M -0.9% $240.87M 0.4% ▼ Trim 3 SEC ↗
14 Point72 Asset Management ✦ 3.91M +148.9% $231.46M 0.6% ▲ Add 2 SEC ↗
15 Two Sigma Investments ✦ 3.36M -26.1% $198.87M 0.5% ▼ Trim 3 SEC ↗
16 D. E. Shaw & Co. ✦ 2.80M +249.5% $165.98M 0.2% ▲ Add 3 SEC ↗ ×2
17 Baillie Gifford ✦ 1.09M -0.1% $64.46M 0.1% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×4
18 Renaissance Technologies ✦ 786.71K -76.6% $46.57M 0.1% ▼ Trim 2 SEC ↗
19 Markel Group ✦ 342.00K 0.0% $20.25M 0.2% Held 3 SEC ↗ ×2
20 Gotham Asset Management ✦ 260.33K -21.9% $15.41M 0.1% ▼ Trim 3 SEC ↗
21 Fisher Asset Management ✦ 201.39K +3.2% $11.92M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗
22 Tweedy, Browne ✦ 59.94K -71.5% $3.55M 0.2% ▼ Trim 3 SEC ↗
23 GAMCO Investors ✦ 17.53K -1.2% $1.04M 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
24 Bridgewater Associates ✦ 10.19K -38.5% $603,248 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal.

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 3,683 houders, 2.99B aandelen, $221.94B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Sep 14 Tuszik Oliver

Officer · 680 aand · $74,922

Sep 14 Subaiya Thimaya K.

Officer · 312 aand · $34,376

Sep 11 Patterson Mark

Officer · 1.79K aand · $195,422

Sep 08 Fink Nichlas A

Officer · 2.27K aand · $248,685

Aug 19 Subaiya Thimaya K.

Officer · 3.60K aand · $402,873

Aug 19 Subaiya Thimaya K.

Officer · 2.23K aand · $247,201

Aug 14 Patel Jeetendra I

Officer · 100 aand · $11,351

Aug 14 Robbins Charles

Officer, Director · 3.80K aand · $420,259

Aug 14 Robbins Charles

Officer, Director · 14.83K aand · $1.65M

Aug 14 Robbins Charles

Officer, Director · 2.70K aand · $303,643

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Aug 07 SC 13G — STATE STREET CORP

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q4 2024 · Methodologie · Verkrijg dit via de API