COPP
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +5.0% ·
aandelenstroom -25.2% ·
netto nieuwe posities 0.0%
— formule
Versnippering van eigendom — meer houders, kleinere totale positie
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jane Street Group, Llc | 96.68K | -58.0% | $3.70M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Jane Street Group, Llc | 96.68K | -58.0% | $3.70M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Bank Of Montreal /Can/ | 52.86K | +0.5% | $2.02M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Bank Of Montreal /Can/ | 52.86K | +0.5% | $2.02M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Osaic Holdings, Inc. | 33.24K | +65.7% | $1.27M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Osaic Holdings, Inc. | 33.24K | +65.7% | $1.27M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | National Bank Of Canada /Fi/ | 27.36K | +19.8% | $1.05M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Goldman Sachs Group ✦ | 23.85K | -17.3% | $913,455 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 22.08K | +134.9% | $845,626 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Susquehanna International Group, Llp | 17.66K | +89.4% | $676,187 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Cetera Investment Advisers | 17.07K | +18.7% | $653,666 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Belvedere Trading LLC | 6.97K | Nieuw | $266,874 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Commonwealth Equity Services, Llc | 6.76K | -27.8% | $259,110 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Simplex Trading, Llc | 6.40K | +1.5% | $245,043 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | UBS Group AG | 5.43K | Nieuw | $207,816 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | UBS Group AG | 5.43K | Nieuw | $207,816 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | TD Waterhouse Canada Inc. | 3.75K | +206.1% | $140,782 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Northwestern Mutual Wealth… | 3.65K | Nieuw | $139,795 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Royal Bank Of Canada | 2.67K | 0.0% | $102,000 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Royal Bank Of Canada | 2.67K | 0.0% | $102,000 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 21 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 2.53K | 0.0% | $97,052 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Group One Trading Llc | 700 | Nieuw | $26,810 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Morgan Stanley ✦ | 641 | +6310.0% | $24,550 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 24 | Us Bancorp \De\ | 575 | 0.0% | $22,023 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 25 | Us Bancorp \De\ | 575 | 0.0% | $22,023 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 26 | Fidelity (FMR) ✦ | 2 | 0.0% | $77 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 27 | JPMorgan Chase ✦ | 1 | Nieuw | $37 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Belvedere Trading LLC | $266,874 | 0.0% |
| UBS Group AG | $207,816 | 0.0% |
| UBS Group AG | $207,816 | 0.0% |
| Northwestern Mutual Wealth… | $139,795 | 0.0% |
| Group One Trading Llc | $26,810 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $37 | 0.0% |
Verlaten
| HighTower Advisors, LLC | $2.52M | was 0.0% |
| Citadel Advisors | $465,003 | was 0.0% |
| Marshall Wace | $412,316 | was 0.0% |
| Mariner, LLC | $258,291 | was 0.0% |
| Wells Fargo & Company/Mn | $1,786 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 66 houders, 994.21K aandelen, $34.81M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.