CON
Concentra Group Holdings Parent, Inc. · Healthcare · Medical - Care Facilities
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği — ·
pay akışı — ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 93 | +4 | 84.42M | $2.51B | +10 | −7 |
| Q1 2026 | 93 | -4 | 80.76M | $1.73B | +4 | −9 |
| Q4 2025 | 98 | 0 | 92.02M | $1.81B | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 18 | 0 | 69.05M | $1.45B | +3 | −4 |
| Q2 2025 | 16 | +2 | 56.65M | $1.17B | +2 | — |
| Q1 2025 | 11 | +1 | 26.85M | $582.92M | +2 | −1 |
| Q4 2024 | 10 | +1 | 29.36M | $580.77M | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 8 | +8 | 5.04M | $112.71M | +8 | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T. Rowe Price ✦ | 3.15M | Yeni | $70.48M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Citadel Advisors ✦ | 533.29K | Yeni | $11.92M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 497.31K | Yeni | $11.12M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 300.00K | Yeni | $6.71M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Soros Fund Management ✦ | 250.00K | Yeni | $5.59M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Millennium Management ✦ | 240.04K | Yeni | $5.37M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Two Sigma Investments ✦ | 54.25K | Yeni | $1.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 13.56K | Yeni | $303,313 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| T. Rowe Price | $70.48M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $11.92M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $11.12M | 0.0% |
| Norges Bank | $6.71M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $5.59M | 0.2% |
| Millennium Management | $5.37M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $1.21M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $303,313 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 279 sahipler, 104.97M hisseler, $1.76B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
5.2% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
5.3% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗