CIK
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders -9.5% ·
aandelenstroom +0.3% ·
netto nieuwe posities -10.5%
— formule
Geconcentreerde accumulatie — stijgende aandelen bij minder houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 1.04M | -17.0% | $2.57M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Invesco Ltd. | 669.68K | +46.0% | $1.66M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Bank Of America Corp /De/ | 215.71K | -9.0% | $534,961 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 105.84K | +194.1% | $262,473 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Osaic Holdings, Inc. | 82.32K | +1.6% | $204,153 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Nomura Holdings Inc | 70.00K | +40.0% | $173,600 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Susquehanna International Group, Llp | 63.77K | +45.0% | $158,150 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Northwestern Mutual Wealth… | 59.79K | 0.0% | $148,287 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Morgan Stanley ✦ | 58.88K | +35.6% | $146,032 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 10 | Morgan Stanley ✦ | 58.88K | +35.6% | $146,032 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 11 | Commonwealth Equity Services, Llc | 56.63K | -12.0% | $140,440 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Jane Street Group, Llc | 55.87K | +163.7% | $138,548 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Jane Street Group, Llc | 55.87K | +163.7% | $138,548 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Wells Fargo & Company/Mn | 41.96K | -69.5% | $104,062 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Wells Fargo & Company/Mn | 41.96K | -69.5% | $104,062 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Mml Investors Services, Llc | 32.17K | +1.8% | $79,784 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Stifel Financial Corp | 30.87K | 0.0% | $76,560 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 18 | Royal Bank Of Canada | 28.19K | -2.2% | $70,000 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 19 | Envestnet Asset Management Inc | 17.06K | -33.4% | $42,301 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Ameriprise Financial Inc | 13.89K | -41.9% | $34,451 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 21 | Ameriprise Financial Inc | 13.89K | -41.9% | $34,451 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 22 | UBS Group AG | 7.04K | +41.7% | $17,472 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 23 | UBS Group AG | 7.04K | +41.7% | $17,472 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 24 | Us Bancorp \De\ | 1.00K | 0.0% | $2,480 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Raymond James Financial Inc | $27,129 | was 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $918 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 52 houders, 4.26M aandelen, $10.54M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.