★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

CI

Cigna Corporation · Healthcare · Medical - Healthcare Plans

302.30 +1.2% marktkapitalisatie $79.88B koers vertraagd (FMP) · per Oct 16 22:08 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
25Gevolgde houders
+2Δ houders
110.22MGehouden aandelen
$36.42BGerapporteerde waarde
+2Nieuwe posities
−0Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 60/100 3 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +8.7% · aandelenstroom +2.1% · netto nieuwe posities +8.0% · formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 177 0 197.60M $54.50B +4 −5
Q1 2026 181 +2 199.25M $53.08B +3 −2
Q4 2025 178 +1 211.33M $58.16B +2 n/a
Q3 2025 27 0 123.40M $35.56B n/a −1
Q2 2025 25 +2 110.22M $36.42B +2 n/a
Q1 2025 20 +1 48.70M $16.02B +1 n/a
Q4 2024 19 -1 48.42M $13.37B n/a −1
Q3 2024 19 -1 37.77M $13.08B n/a −1
Q2 2024 20 n/a 38.82M $12.83B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 The Vanguard Group ✦ (passief) 25.73M n/a $8.50B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×6
2 BlackRock ✦ (passief) 22.33M n/a $7.38B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×22
3 State Street Global Advisors ✦ (passief) 12.26M -1.7% $4.05B 0.2% ▼ Trim 3 SEC ↗
4 Fidelity (FMR) ✦ 11.17M n/a $3.69B 0.2% n/c 1 SEC ↗ ×6
5 T. Rowe Price ✦ 10.29M -14.6% $3.40B 0.4% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
6 Dodge & Cox ✦ 8.95M +0.7% $2.96B 1.7% ▲ Add 5 SEC ↗
7 Geode Capital Management ✦ (passief) 5.96M -1.2% $1.96B 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
8 Norges Bank ✦ (passief) 3.36M +12.1% $1.11B 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
9 Arrowstreet Capital ✦ 2.51M +24.4% $829.34M 0.6% ▲ Add 5 SEC ↗
10 Capital World Investors ✦ 1.29M +2.1% $427.00M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
11 Citadel Advisors ✦ 1.24M +1461.0% $408.68M 0.4% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
12 AQR Capital Management ✦ 1.14M -1.2% $372.61M 0.3% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×8
13 D. E. Shaw & Co. ✦ 961.33K +582.0% $317.80M 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
14 Marshall Wace ✦ 679.70K Nieuw $224.70M 0.3% New 1 SEC ↗ ×3
15 Bridgewater Associates ✦ 616.63K +13.9% $203.84M 0.8% ▲ Add 5 SEC ↗
16 Two Sigma Investments ✦ 550.71K +56.0% $182.05M 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗
17 Glenview Capital ✦ 371.89K -0.6% $122.94M 3.5% ▼ Trim 5 SEC ↗
18 Adage Capital Partners ✦ 231.56K +20.4% $76.55M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
19 Renaissance Technologies ✦ 230.26K +3143.1% $76.12M 0.1% ▲ Add 2 SEC ↗
20 Millennium Management ✦ 126.10K +18609.2% $41.69M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
21 Greenlight Capital (DME Capital) ✦ 93.75K Nieuw $30.99M 1.3% New 1 SEC ↗ ×2
22 Gotham Asset Management ✦ 66.52K +4.4% $21.99M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
23 Wellington Management ✦ 52.61K +0.5% $17.39M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×3
24 GAMCO Investors ✦ 13.34K -5.6% $4.41M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
25 Fisher Asset Management ✦ 2.74K +12.4% $906,388 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Marshall Wace $224.70M 0.3%
Greenlight Capital (DME… $30.99M 1.3%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1,635 houders, 229.05M aandelen, $59.07B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Sep 03 Neville Everett

Officer · 617 aand · $175,259

Aug 18 Jones Nicole S

Officer · 2.68K aand · $748,516

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API