CHCI
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +27.7% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 27 | +8 | 852.02K | $13.62M | +11 | −3 |
| Q1 2026 | 19 | +2 | 667.13K | $12.63M | +4 | −2 |
| Q4 2025 | 17 | 0 | 680.86K | $7.91M | — | — |
| Q3 2025 | 8 | +1 | 629.54K | $8.82M | +1 | — |
| Q2 2025 | 5 | 0 | 558.62K | $5.64M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 330.99K | $2.85M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | -1 | 341.75K | $2.74M | — | −1 |
| Q3 2024 | 3 | +1 | 332.31K | $3.32M | +1 | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 316.43K | $2.02M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (passief) | 177.68K | +692.4% | $2.84M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 177.68K | +692.4% | $2.84M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 177.68K | +692.4% | $2.84M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 177.68K | +692.4% | $2.84M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 5 | BlackRock ✦ (passief) | 177.68K | +692.4% | $2.84M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 6 | Renaissance Technologies ✦ | 168.28K | -6.8% | $2.69M | 0.0% | ▼ Trim | 9 | SEC ↗ |
| 7 | Vanguard Capital Management Llc | 156.24K | -22.8% | $2.50M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 136.17K | +61.0% | $2.18M | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 136.17K | +61.0% | $2.18M | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 10 | Dimensional Fund Advisors Lp | 51.90K | +1.9% | $829,706 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Dimensional Fund Advisors Lp | 51.90K | +1.9% | $829,706 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Dimensional Fund Advisors Lp | 51.90K | +1.9% | $829,706 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Dimensional Fund Advisors Lp | 51.90K | +1.9% | $829,706 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 32.22K | +92.7% | $515,214 | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 15 | Northern Trust Corp | 27.60K | Nieuw | $441,308 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Northern Trust Corp | 27.60K | Nieuw | $441,308 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Bank Of America Corp /De/ | 23.22K | +14.9% | $371,288 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 18 | Sei Investments Co | 22.21K | Nieuw | $355,218 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Citadel Advisors ✦ | 15.11K | -21.0% | $241,625 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 20 | Morgan Stanley ✦ | 9.57K | -0.1% | $153,040 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 21 | Morgan Stanley ✦ | 9.57K | -0.1% | $153,040 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 22 | Morgan Stanley ✦ | 9.57K | -0.1% | $153,040 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 23 | Morgan Stanley ✦ | 9.57K | -0.1% | $153,040 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 24 | New York State Common Retirement… | 7.20K | Nieuw | $115,128 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Jones Financial Companies Lllp | 3.67K | 0.0% | $56,655 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 26 | Deutsche Bank Ag\ | 3.51K | Nieuw | $56,109 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Wells Fargo & Company/Mn | 3.08K | +54.1% | $49,281 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 28 | Rhumbline Advisers | 2.68K | Nieuw | $42,816 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 29 | UBS Group AG | 2.06K | -37.5% | $32,907 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 30 | UBS Group AG | 2.06K | -37.5% | $32,907 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 31 | UBS Group AG | 2.06K | -37.5% | $32,907 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 32 | Citigroup Inc | 1.68K | -16.1% | $26,895 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 33 | Citigroup Inc | 1.68K | -16.1% | $26,895 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 34 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 1.66K | Nieuw | $26,479 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 35 | JPMorgan Chase ✦ | 1.49K | Nieuw | $23,670 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 36 | Osaic Holdings, Inc. | 1.34K | Nieuw | $21,474 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 37 | Bnp Paribas Financial Markets | 1.21K | Nieuw | $19,348 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 38 | Barclays Plc | 804 | -76.2% | $12,856 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 39 | Barclays Plc | 804 | -76.2% | $12,856 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 40 | Russell Investments Group, Ltd. | 605 | +89.1% | $9,674 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 41 | Russell Investments Group, Ltd. | 605 | +89.1% | $9,674 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 42 | Legal & General Group Plc | 367 | Nieuw | $5,868 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 43 | Fidelity (FMR) ✦ | 327 | +9.0% | $5,223 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 44 | Fidelity (FMR) ✦ | 327 | +9.0% | $5,223 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 45 | Royal Bank Of Canada | 148 | Nieuw | $2,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Northern Trust Corp | $441,308 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $441,308 | 0.0% |
| Sei Investments Co | $355,218 | 0.0% |
| New York State Common… | $115,128 | 0.0% |
| Deutsche Bank Ag\ | $56,109 | 0.0% |
| Rhumbline Advisers | $42,816 | 0.0% |
| MIRAE ASSET GLOBAL ETFS… | $26,479 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $23,670 | 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $21,474 | 0.0% |
| Bnp Paribas Financial Markets | $19,348 | 0.0% |
| Legal & General Group Plc | $5,868 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $2,000 | 0.0% |
Verlaten
| Millennium Management | $407,077 | was 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $246,599 | was 0.0% |
| Susquehanna International… | $211,673 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 34 houders, 1.41M aandelen, $26.68M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Director · 600 aand @ 18.66 · $11,196
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie