CHCI
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı -8.4% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 27 | +8 | 852.02K | $13.62M | +11 | −3 |
| Q1 2026 | 19 | +2 | 667.13K | $12.63M | +4 | −2 |
| Q4 2025 | 17 | 0 | 680.86K | $7.91M | — | — |
| Q3 2025 | 8 | +1 | 629.54K | $8.82M | +1 | — |
| Q2 2025 | 5 | 0 | 558.62K | $5.64M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 330.99K | $2.85M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | -1 | 341.75K | $2.74M | — | −1 |
| Q3 2024 | 3 | +1 | 332.31K | $3.32M | +1 | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 316.43K | $2.02M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 221.29K | +2.8% | $2.57M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 221.29K | +2.8% | $2.57M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 221.29K | +2.8% | $2.57M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Renaissance Technologies ✦ | 177.27K | +3.9% | $2.06M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 83.73K | -48.0% | $972,976 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 83.73K | -48.0% | $972,976 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 7 | Dimensional Fund Advisors Lp | 47.22K | — | $548,673 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Dimensional Fund Advisors Lp | 47.22K | — | $548,673 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Dimensional Fund Advisors Lp | 47.22K | — | $548,673 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | BlackRock ✦ (pasif) | 21.74K | +1.8% | $252,619 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | BlackRock ✦ (pasif) | 21.74K | +1.8% | $252,619 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | BlackRock ✦ (pasif) | 21.74K | +1.8% | $252,619 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Bank Of America Corp /De/ | 20.19K | — | $234,596 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Bank Of America Corp /De/ | 20.19K | — | $234,596 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Citadel Advisors ✦ | 17.61K | -0.5% | $204,675 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Citadel Advisors ✦ | 17.61K | -0.5% | $204,675 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Jane Street Group, Llc | 17.05K | — | $198,086 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Jane Street Group, Llc | 17.05K | — | $198,086 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 16.72K | +6.4% | $194,298 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 20 | Goldman Sachs Group ✦ | 14.60K | +2.7% | $169,675 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Susquehanna International Group, Llp | 14.56K | — | $169,199 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Morgan Stanley ✦ | 13.78K | +1.8% | $160,066 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 23 | Morgan Stanley ✦ | 13.78K | +1.8% | $160,066 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 24 | UBS Group AG | 3.88K | — | $45,063 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | UBS Group AG | 3.88K | — | $45,063 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 26 | UBS Group AG | 3.88K | — | $45,063 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Barclays Plc | 3.84K | — | $44,609 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Jones Financial Companies Lllp | 3.67K | — | $42,611 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 29 | Wells Fargo & Company/Mn | 2.29K | — | $26,668 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 30 | Osaic Holdings, Inc. | 1.43K | — | $16,650 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 34 sahipler, 1.41M hisseler, $26.68M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Director · 600 hisse @ 18.66 · $11,196
Açık piyasa satışları (S)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden satış işlemi yok.
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji