CEV
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +18.2% ·
aandelenstroom +6.7% ·
netto nieuwe posities +15.4%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 134.77K | +0.2% | $1.42M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Morgan Stanley ✦ | 134.12K | +13.6% | $1.41M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 3 | Morgan Stanley ✦ | 134.12K | +13.6% | $1.41M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 4 | Rockefeller Capital Management L.P. | 120.43K | 0.0% | $1.27M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Raymond James Financial Inc | 56.52K | -6.1% | $594,548 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Raymond James Financial Inc | 56.52K | -6.1% | $594,548 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Wells Fargo & Company/Mn | 49.03K | -2.3% | $515,784 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Wells Fargo & Company/Mn | 49.03K | -2.3% | $515,784 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 9 | UBS Group AG | 41.11K | +0.6% | $432,488 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Mariner, LLC | 18.21K | 0.0% | $191,585 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Hrt Financial Lp | 13.55K | Nieuw | $142,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Royal Bank Of Canada | 11.59K | +2.6% | $122,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Citadel Advisors ✦ | 10.18K | Nieuw | $107,073 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Us Bancorp \De\ | 7.46K | 0.0% | $78,448 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Osaic Holdings, Inc. | 4.00K | +100.0% | $42,080 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Fifth Third Bancorp | 703 | 0.0% | $7,396 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Hrt Financial Lp | $142,000 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $107,073 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 33 houders, 1.23M aandelen, $11.84M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.