CEPS
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders — ·
aandelenstroom — ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Toronto Dominion Bank | 450.00K | Nieuw | $4.54M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | LMR Partners LLP | 350.00K | Nieuw | $3.54M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Healthcare Of Ontario Pension Plan… | 250.00K | Nieuw | $2.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Two Sigma Investments ✦ | 181.25K | Nieuw | $1.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Bnp Paribas Financial Markets | 142.82K | Nieuw | $1.44M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Hrt Financial Lp | 133.64K | Nieuw | $1.35M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | JPMorgan Chase ✦ | 120.09K | Nieuw | $1.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | JPMorgan Chase ✦ | 120.09K | Nieuw | $1.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Millennium Management ✦ | 103.00K | Nieuw | $1.04M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 100.00K | Nieuw | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Peak6 Llc | 75.00K | Nieuw | $757,500 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Qube Research & Technologies Ltd | 50.00K | Nieuw | $506,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Susquehanna International Group, Llp | 40.00K | Nieuw | $404,800 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Citadel Advisors ✦ | 25.00K | Nieuw | $253,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Deutsche Bank Ag\ | 10.00K | Nieuw | $101,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 5 | Nieuw | $51 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Toronto Dominion Bank | $4.54M | 0.0% |
| LMR Partners LLP | $3.54M | 0.0% |
| Healthcare Of Ontario Pension… | $2.53M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $1.83M | 0.0% |
| Bnp Paribas Financial Markets | $1.44M | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $1.35M | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $1.21M | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $1.21M | 0.0% |
| Millennium Management | $1.04M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $1.01M | 0.0% |
| Peak6 Llc | $757,500 | 0.0% |
| Qube Research & Technologies… | $506,000 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 76 houders, 9.95M aandelen, $96.99M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.