CCEC
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom -5.9% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 13 | 0 | 193.55K | $4.13M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 13 | -2 | 205.59K | $4.15M | +2 | −4 |
| Q4 2025 | 15 | 0 | 231.34K | $4.78M | — | — |
| Q3 2025 | 4 | 0 | 49.46K | $1.11M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 3 | 0 | 61.62K | $1.44M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 57.81K | $1.11M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 53.06K | $969,351 | — | — |
| Q3 2024 | 3 | +3 | 46.31K | $868,332 | +3 | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 84.29K | -18.4% | $1.80M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Susquehanna International Group, Llp | 25.00K | -4.6% | $533,664 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Susquehanna International Group, Llp | 25.00K | -4.6% | $533,664 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 20.61K | +3.7% | $440,023 | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ |
| 5 | Millennium Management ✦ | 19.17K | -20.9% | $409,194 | 0.0% | ▼ Trim | 8 | SEC ↗ |
| 6 | UBS Group AG | 11.52K | -0.6% | $245,995 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 7 | UBS Group AG | 11.52K | -0.6% | $245,995 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 8 | UBS Group AG | 11.52K | -0.6% | $245,995 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Jane Street Group, Llc | 11.48K | Nieuw | $245,098 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Jane Street Group, Llc | 11.48K | Nieuw | $245,098 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Rockefeller Capital Management L.P. | 6.58K | -9.2% | $140,381 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.61K | -5.8% | $119,863 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.61K | -5.8% | $119,863 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Royal Bank Of Canada | 5.25K | +32.9% | $113,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Royal Bank Of Canada | 5.25K | +32.9% | $113,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 2.16K | +0.4% | $46,186 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 2.16K | +0.4% | $46,186 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 18 | Morgan Stanley ✦ | 2.16K | +0.4% | $46,186 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 19 | Morgan Stanley ✦ | 2.16K | +0.4% | $46,186 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 20 | Morgan Stanley ✦ | 2.16K | +0.4% | $46,186 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 21 | Simplex Trading, Llc | 1.01K | Nieuw | $21,563 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Osaic Holdings, Inc. | 857 | 0.0% | $18,297 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Osaic Holdings, Inc. | 857 | 0.0% | $18,297 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 24 | Assetmark, Inc | 12 | 0.0% | $256 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Jane Street Group, Llc | $245,098 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $245,098 | 0.0% |
| Simplex Trading, Llc | $21,563 | 0.0% |
Verlaten
| Northwestern Mutual Wealth… | $5,682 | was 0.0% |
| Citigroup Inc | $20 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 18 houders, 223.33K aandelen, $4.50M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.