CCEC
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -13.3% ·
pay akışı -11.1% ·
net yeni pozisyonlar -15.4%
— formül
Geniş dağılım — azalan paylar ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 13 | 0 | 193.55K | $4.13M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 13 | -2 | 205.59K | $4.15M | +2 | −4 |
| Q4 2025 | 15 | 0 | 231.34K | $4.78M | — | — |
| Q3 2025 | 4 | 0 | 49.46K | $1.11M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 3 | 0 | 61.62K | $1.44M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 57.81K | $1.11M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 53.06K | $969,351 | — | — |
| Q3 2024 | 3 | +3 | 46.31K | $868,332 | +3 | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 103.26K | -3.4% | $2.09M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Susquehanna International Group, Llp | 26.20K | +1.2% | $530,349 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Millennium Management ✦ | 24.22K | -8.8% | $490,132 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 19.87K | 0.0% | $402,108 | 0.0% | Held | 7 | SEC ↗ |
| 5 | UBS Group AG | 11.59K | -11.9% | $230,199 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | UBS Group AG | 11.59K | -11.9% | $230,199 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Rockefeller Capital Management L.P. | 7.24K | -11.8% | $143,815 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.96K | -2.9% | $118,396 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.96K | -2.9% | $118,396 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Royal Bank Of Canada | 3.96K | -33.6% | $78,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Royal Bank Of Canada | 3.96K | -33.6% | $78,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Osaic Holdings, Inc. | 857 | -41.1% | $17,028 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Osaic Holdings, Inc. | 857 | -41.1% | $17,028 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Northwestern Mutual Wealth… | 286 | Yeni | $5,682 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Assetmark, Inc | 12 | 0.0% | $238 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Citigroup Inc | 1 | Yeni | $20 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Northwestern Mutual Wealth… | $5,682 | 0.0% |
| Citigroup Inc | $20 | 0.0% |
Çıkıldı
| Squarepoint Ops LLC | $219,991 | idi 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $66,746 | idi 0.0% |
| Deutsche Bank Ag\ | $543 | idi 0.0% |
| BlackRock | $146 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 18 sahipler, 223.33K hisseler, $4.50M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.