CCEC
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders -13.3% ·
aandelenstroom -11.1% ·
netto nieuwe posities -15.4%
— formule
Brede distributie — dalende aandelen en minder houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 13 | 0 | 193.55K | $4.13M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 13 | -2 | 205.59K | $4.15M | +2 | −4 |
| Q4 2025 | 15 | 0 | 231.34K | $4.78M | — | — |
| Q3 2025 | 4 | 0 | 49.46K | $1.11M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 3 | 0 | 61.62K | $1.44M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 57.81K | $1.11M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 53.06K | $969,351 | — | — |
| Q3 2024 | 3 | +3 | 46.31K | $868,332 | +3 | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 103.26K | -3.4% | $2.09M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Susquehanna International Group, Llp | 26.20K | +1.2% | $530,349 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Millennium Management ✦ | 24.22K | -8.8% | $490,132 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 19.87K | 0.0% | $402,108 | 0.0% | Held | 7 | SEC ↗ |
| 5 | UBS Group AG | 11.59K | -11.9% | $230,199 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | UBS Group AG | 11.59K | -11.9% | $230,199 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Rockefeller Capital Management L.P. | 7.24K | -11.8% | $143,815 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.96K | -2.9% | $118,396 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.96K | -2.9% | $118,396 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Royal Bank Of Canada | 3.96K | -33.6% | $78,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Royal Bank Of Canada | 3.96K | -33.6% | $78,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 2.15K | -36.1% | $42,813 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Osaic Holdings, Inc. | 857 | -41.1% | $17,028 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Osaic Holdings, Inc. | 857 | -41.1% | $17,028 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Northwestern Mutual Wealth… | 286 | Nieuw | $5,682 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Assetmark, Inc | 12 | 0.0% | $238 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Citigroup Inc | 1 | Nieuw | $20 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Northwestern Mutual Wealth… | $5,682 | 0.0% |
| Citigroup Inc | $20 | 0.0% |
Verlaten
| Squarepoint Ops LLC | $219,991 | was 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $66,746 | was 0.0% |
| Deutsche Bank Ag\ | $543 | was 0.0% |
| BlackRock | $146 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 18 houders, 223.33K aandelen, $4.50M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.