CCEC
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom +0.1% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 13 | 0 | 193.55K | $4.13M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 13 | -2 | 205.59K | $4.15M | +2 | −4 |
| Q4 2025 | 15 | 0 | 231.34K | $4.78M | — | — |
| Q3 2025 | 4 | 0 | 49.46K | $1.11M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 3 | 0 | 61.62K | $1.44M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 57.81K | $1.11M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 53.06K | $969,351 | — | — |
| Q3 2024 | 3 | +3 | 46.31K | $868,332 | +3 | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 106.84K | — | $2.20M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Millennium Management ✦ | 26.54K | +2.5% | $547,051 | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 3 | Susquehanna International Group, Llp | 25.90K | — | $533,820 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 19.87K | 0.0% | $409,458 | 0.0% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 5 | UBS Group AG | 13.15K | — | $274,420 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | UBS Group AG | 13.15K | — | $274,420 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | UBS Group AG | 13.15K | — | $274,420 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Squarepoint Ops LLC | 10.67K | — | $219,991 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Rockefeller Capital Management L.P. | 8.21K | — | $171,361 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Wells Fargo & Company/Mn | 6.14K | — | $128,062 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Wells Fargo & Company/Mn | 6.14K | — | $128,062 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Royal Bank Of Canada | 5.96K | — | $124,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Royal Bank Of Canada | 5.96K | — | $124,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Morgan Stanley ✦ | 3.37K | -8.9% | $70,343 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Morgan Stanley ✦ | 3.37K | -8.9% | $70,343 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 3.37K | -8.9% | $70,343 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 3.37K | -8.9% | $70,343 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Morgan Stanley ✦ | 3.37K | -8.9% | $70,343 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Bank Of America Corp /De/ | 3.20K | — | $66,746 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Bank Of America Corp /De/ | 3.20K | — | $66,746 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Osaic Holdings, Inc. | 1.46K | — | $30,377 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Osaic Holdings, Inc. | 1.46K | — | $30,377 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Deutsche Bank Ag\ | 26 | — | $543 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Assetmark, Inc | 12 | — | $250 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | BlackRock ✦ (passief) | 7 | 0.0% | $146 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 18 houders, 223.33K aandelen, $4.50M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.