CAST
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vanguard Capital Management Llc | 816.28K | Nieuw | $5.49M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 371.87K | Nieuw | $2.50M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 371.87K | Nieuw | $2.50M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 371.87K | Nieuw | $2.50M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 165.71K | +1199.7% | $1.11M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 165.71K | +1199.7% | $1.11M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Northwestern Mutual Wealth… | 117.99K | Nieuw | $792,906 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Susquehanna International Group, Llp | 64.58K | Nieuw | $433,951 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 48.50K | Nieuw | $325,920 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Northern Trust Corp | 28.04K | Nieuw | $188,442 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Bank Of America Corp /De/ | 10.62K | Nieuw | $71,340 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 6.26K | +135.9% | $42,094 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 6.26K | +135.9% | $42,094 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Morgan Stanley ✦ | 6.26K | +135.9% | $42,094 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | JPMorgan Chase ✦ | 6.80K | +102.5% | $38,074 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 16 | UBS Group AG | 1.17K | +1016.2% | $7,876 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 17 | UBS Group AG | 1.17K | +1016.2% | $7,876 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Royal Bank Of Canada | 469 | Nieuw | $3,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Vanguard Capital Management… | $5.49M | 0.0% |
| BlackRock | $2.50M | 0.0% |
| BlackRock | $2.50M | 0.0% |
| BlackRock | $2.50M | 0.0% |
| Northwestern Mutual Wealth… | $792,906 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $433,951 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $325,920 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $188,442 | 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $71,340 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $3,000 | 0.0% |
Verlaten
| Millennium Management | $116,174 | was 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $83,000 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 11 houders, 565.00K aandelen, $2.44M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.