BYM
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom -3.5% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Morgan Stanley ✦ | 1.12M | -7.0% | $12.25M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Morgan Stanley ✦ | 1.12M | -7.0% | $12.25M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Stifel Financial Corp | 418.39K | — | $4.58M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Wells Fargo & Company/Mn | 350.84K | — | $3.84M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Wells Fargo & Company/Mn | 350.84K | — | $3.84M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | LPL Financial LLC | 104.66K | — | $1.14M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Bank Of America Corp /De/ | 104.17K | — | $1.14M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | UBS Group AG | 94.24K | — | $1.03M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Ameriprise Financial Inc | 94.95K | — | $984,106 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Raymond James Financial Inc | 54.30K | — | $594,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Raymond James Financial Inc | 54.30K | — | $594,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Royal Bank Of Canada | 48.56K | — | $531,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Royal Bank Of Canada | 48.56K | — | $531,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Goldman Sachs Group ✦ | 47.61K | -0.5% | $520,875 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Invesco Ltd. | 43.72K | — | $478,297 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Osaic Holdings, Inc. | 29.35K | — | $321,074 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Osaic Holdings, Inc. | 29.35K | — | $321,074 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Jane Street Group, Llc | 22.94K | — | $250,920 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Jane Street Group, Llc | 22.94K | — | $250,920 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | HighTower Advisors, LLC | 20.63K | — | $225,725 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Bank Of Montreal /Can/ | 20.54K | — | $224,664 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Citadel Advisors ✦ | 15.31K | -42.6% | $167,459 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 23 | Bank of New York Mellon Corp | 13.35K | — | $146,036 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Bank of New York Mellon Corp | 13.35K | — | $146,036 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Commonwealth Equity Services, Llc | 11.92K | — | $130,430 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 6.12K | — | $66,931 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Northwestern Mutual Wealth… | 2.75K | — | $30,063 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 28 | TD Waterhouse Canada Inc. | 133 | — | $1,450 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 67.50K aandelen, $780,963 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.