BWAY
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 1 | 0 | 1.43K | $17,947 | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 23 | -2 | 1.63M | $25.23M | +2 | −4 |
| Q1 2026 | 25 | +8 | 1.77M | $23.45M | +10 | −2 |
| Q4 2025 | 17 | -1 | 799.05K | $15.20M | +1 | −2 |
| Q3 2025 | 8 | -1 | 680.44K | $10.25M | n/a | −1 |
| Q2 2025 | 6 | 0 | 701.64K | $9.23M | n/a | n/a |
| Q1 2025 | 6 | 0 | 774.38K | $7.33M | n/a | n/a |
| Q4 2024 | 6 | +1 | 740.32K | $6.98M | +1 | n/a |
| Q3 2024 | 5 | 0 | 641.59K | $5.93M | n/a | n/a |
| Q2 2024 | 5 | n/a | 498.27K | $3.02M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Renaissance Technologies ✦ | 518.42K | -6.4% | $6.89M | 0.0% | ▼ Trim | 8 | SEC ↗ |
| 2 | Sei Investments Co | 226.38K | +81.2% | $3.01M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | ARK Investment Management ✦ | 193.69K | -23.9% | $2.57M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 4 | Two Sigma Investments ✦ | 128.19K | -15.3% | $1.70M | 0.0% | ▼ Trim | 8 | SEC ↗ |
| 5 | Goldman Sachs Group ✦ | 107.71K | +109.2% | $1.43M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Morgan Stanley ✦ | 104.39K | +13.1% | $1.39M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 87.05K | +67.9% | $1.16M | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | UBS Group AG | 82.14K | +21.4% | $1.09M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Jane Street Group, Llc | 57.97K | Yeni | $770,461 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Wells Fargo & Company/Mn | 56.16K | +39.3% | $746,313 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | JPMorgan Chase ✦ | 47.03K | +3.5% | $600,103 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Rhumbline Advisers | 41.09K | -7.7% | $546,128 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Man Group plc | 27.22K | -24.5% | $361,807 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Hrt Financial Lp | 19.75K | Yeni | $262,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Royal Bank Of Canada | 15.49K | -7.9% | $206,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Bank Of America Corp /De/ | 15.50K | Yeni | $205,942 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Tidal Investments LLC | 15.05K | Yeni | $200,081 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 13.71K | Yeni | $182,139 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Osaic Holdings, Inc. | 4.00K | 0.0% | $53,160 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 20 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.87K | Yeni | $24,839 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | TD Waterhouse Canada Inc. | 1.43K | Yeni | $19,391 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Barclays Plc | 1.06K | Yeni | $14,087 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Simplex Trading, Llc | 529 | Yeni | $7,030 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Russell Investments Group, Ltd. | 390 | Yeni | $5,183 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Jones Financial Companies Lllp | 250 | -38.4% | $3,218 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Jane Street Group, Llc | $770,461 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $262,000 | 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $205,942 | 0.0% |
| Tidal Investments LLC | $200,081 | 0.0% |
| Geode Capital Management | $182,139 | 0.0% |
| BlackRock | $24,839 | 0.0% |
| TD Waterhouse Canada Inc. | $19,391 | 0.0% |
| Barclays Plc | $14,087 | 0.0% |
| Simplex Trading, Llc | $7,030 | 0.0% |
| Russell Investments Group… | $5,183 | 0.0% |
Çıkıldı
| Susquehanna International… | $370,376 | idi 0.0% |
| Qube Research & Technologies… | $224,912 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 54 sahipler, 11.66M hisseler, $143.07M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.