BSBK
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı +1.9% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 11 | 0 | 377.96K | $3.41M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 11 | +1 | 388.26K | $3.30M | +2 | −1 |
| Q4 2025 | 10 | 0 | 442.84K | $3.75M | — | — |
| Q3 2025 | 4 | 0 | 279.76K | $2.58M | — | — |
| Q2 2025 | 4 | 0 | 277.48K | $2.17M | — | — |
| Q1 2025 | 2 | 0 | 89.44K | $685,229 | — | — |
| Q4 2024 | 2 | 0 | 86.75K | $644,404 | — | — |
| Q3 2024 | 2 | 0 | 87.56K | $725,921 | — | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 78.77K | $530,198 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 196.94K | +4.4% | $1.67M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 196.94K | +4.4% | $1.67M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 196.94K | +4.4% | $1.67M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Alliancebernstein L.P. | 78.83K | — | $666,114 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 49.30K | -4.5% | $418,662 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 49.30K | -4.5% | $418,662 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 7 | Bank Of America Corp /De/ | 30.74K | — | $259,770 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Bank Of America Corp /De/ | 30.74K | — | $259,770 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Renaissance Technologies ✦ | 30.55K | +5.9% | $258,156 | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 10 | Northern Trust Corp | 24.71K | — | $208,775 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Northern Trust Corp | 24.71K | — | $208,775 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Cetera Investment Advisers | 15.00K | — | $126,750 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | BlackRock ✦ (pasif) | 11.13K | +4.1% | $94,040 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | BlackRock ✦ (pasif) | 11.13K | +4.1% | $94,040 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | BlackRock ✦ (pasif) | 11.13K | +4.1% | $94,040 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Northwestern Mutual Wealth… | 2.96K | — | $25,054 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | UBS Group AG | 2.67K | — | $22,545 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | UBS Group AG | 2.67K | — | $22,545 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 16 sahipler, 922.70K hisseler, $3.65M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.