BNTX
BioNTech SE · Healthcare · Biotechnology
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -25.0% ·
pay akışı -5.1% ·
net yeni pozisyonlar -20.0%
· formül
Geniş dağılım: azalan hisseler ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 2 | 0 | 760.71K | $74.78M | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 94 | 0 | 32.40M | $3.02B | +8 | −8 |
| Q1 2026 | 95 | +4 | 29.16M | $2.59B | +13 | −9 |
| Q4 2025 | 91 | +4 | 29.39M | $2.80B | +4 | n/a |
| Q3 2025 | 13 | +1 | 23.37M | $2.30B | +1 | n/a |
| Q2 2025 | 9 | -3 | 22.65M | $2.41B | +1 | −4 |
| Q1 2025 | 10 | -2 | 14.39M | $1.31B | n/a | −2 |
| Q4 2024 | 12 | -1 | 14.53M | $1.66B | +1 | −2 |
| Q3 2024 | 12 | +1 | 13.93M | $1.65B | +3 | −2 |
| Q2 2024 | 11 | n/a | 15.47M | $1.24B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fidelity (FMR) ✦ | 8.16M | n/a | $868.69M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | Baillie Gifford ✦ | 8.04M | -1.5% | $855.90M | 0.6% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | PRIMECAP Management ✦ | 4.00M | -1.1% | $426.04M | 0.3% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.31M | n/a | $139.90M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×15 |
| 5 | Dodge & Cox ✦ | 877.44K | Yeni | $93.42M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 145.31K | -5.0% | $15.47M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 103.75K | +2.4% | $11.05M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 4.84K | -98.1% | $518,917 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 9 | Citadel Advisors ✦ | 2.71K | -98.8% | $288,747 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Dodge & Cox | $93.42M | 0.1% |
Çıkıldı
| Viking Global Investors | $80.13M | idi 0.3% |
| Millennium Management | $49.62M | idi 0.1% |
| D. E. Shaw & Co. | $1.54M | idi 0.0% |
| Bridgewater Associates | $1.30M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 272 sahipler, 47.28M hisseler, $3.59B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer, 10% owner · 36.21K hisse · $3.45M
Officer, 10% owner · 27.00K hisse · $2.49M
Officer, 10% owner · 24.00K hisse · $2.30M
Officer, 10% owner · 21.00K hisse · $2.03M
Officer, 10% owner · 72.00K hisse · $7.00M
Officer, 10% owner · 17.00K hisse · $1.64M
Officer, 10% owner · 17.00K hisse · $1.66M
Officer, 10% owner · 32.00K hisse · $3.14M
Officer, 10% owner · 34.00K hisse · $3.34M
Officer, 10% owner · 34.00K hisse · $3.35M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji