BLSH
Bullish · Technology · Software - Application
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (passief) | 2.74M | Nieuw | $174.37M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×11 |
| 2 | ARK Investment Management ✦ | 2.58M | Nieuw | $163.90M | 1.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Fidelity (FMR) ✦ | 1.08M | Nieuw | $68.90M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Two Sigma Investments ✦ | 567.72K | Nieuw | $36.11M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 557.72K | Nieuw | $35.48M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | JPMorgan Chase ✦ | 310.13K | — | $19.73M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 7 | Soros Fund Management ✦ | 205.26K | Nieuw | $13.06M | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Arrowstreet Capital ✦ | 171.53K | Nieuw | $10.91M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 155.59K | Nieuw | $9.90M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Tiger Global Management ✦ | 100.00K | Nieuw | $6.36M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 100.00K | Nieuw | $6.36M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 56.33K | — | $3.58M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 13 | Millennium Management ✦ | 50.87K | Nieuw | $3.24M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Goldman Sachs Group ✦ | 47.41K | — | $3.02M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 15 | Marshall Wace ✦ | 7.82K | Nieuw | $497,684 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Gotham Asset Management ✦ | 4.95K | Nieuw | $314,933 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| BlackRock | $174.37M | 0.0% |
| ARK Investment Management | $163.90M | 1.0% |
| Fidelity (FMR) | $68.90M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $36.11M | 0.1% |
| Citadel Advisors | $35.48M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $13.06M | 0.3% |
| Arrowstreet Capital | $10.91M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $9.90M | 0.0% |
| Tiger Global Management | $6.36M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $6.36M | 0.0% |
| Millennium Management | $3.24M | 0.0% |
| Marshall Wace | $497,684 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 59.60K aandelen, $2,129 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Director · 100 aand · $4,010
Director · 59.98K aand · $2.41M
Director · 108.20K aand · $4.41M
Director · 76.95K aand · $3.09M
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie