BKUI
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +27.3% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +14.3%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 14 | +3 | 936.25K | $46.59M | +4 | −2 |
| Q1 2026 | 12 | +4 | 334.69K | $16.66M | +4 | — |
| Q4 2025 | 8 | +1 | 151.84K | $7.55M | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 2 | 0 | 6.71K | $334,847 | — | — |
| Q2 2025 | 1 | 0 | 49.65K | $2.48M | — | — |
| Q1 2025 | 1 | 0 | 4.24K | $211,447 | — | — |
| Q4 2024 | 1 | 0 | 18.62K | $923,031 | — | — |
| Q3 2024 | 1 | 0 | 6.34K | $316,235 | — | — |
| Q2 2024 | 1 | — | 5.34K | $264,658 | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bank of New York Mellon Corp | 444.29K | Nieuw | $22.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Bank of New York Mellon Corp | 444.29K | Nieuw | $22.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Bank of New York Mellon Corp | 444.29K | Nieuw | $22.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Bank of New York Mellon Corp | 444.29K | Nieuw | $22.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Wells Fargo & Company/Mn | 216.01K | +540.9% | $10.75M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Wells Fargo & Company/Mn | 216.01K | +540.9% | $10.75M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Raymond James Financial Inc | 93.23K | +13.1% | $4.64M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Raymond James Financial Inc | 93.23K | +13.1% | $4.64M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 9 | LPL Financial LLC | 42.70K | -74.1% | $2.12M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Osaic Holdings, Inc. | 36.58K | +1212.7% | $1.82M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Citadel Advisors ✦ | 28.27K | +167.8% | $1.41M | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 12 | Goldman Sachs Group ✦ | 24.68K | +72.8% | $1.23M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Commonwealth Equity Services, Llc | 16.22K | Nieuw | $807,180 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Envestnet Asset Management Inc | 13.99K | +91.6% | $696,142 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Jane Street Group, Llc | 10.25K | +9.6% | $509,918 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Mml Investors Services, Llc | 5.42K | Nieuw | $269,535 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | JPMorgan Chase ✦ | 4.44K | +565.1% | $221,180 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Fifth Third Bancorp | 143 | 0.0% | $7,117 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Jones Financial Companies Lllp | 31 | Nieuw | $1,542 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Bank of New York Mellon Corp | $22.11M | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $22.11M | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $22.11M | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $22.11M | 0.0% |
| Commonwealth Equity Services… | $807,180 | 0.0% |
| Mml Investors Services, Llc | $269,535 | 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $1,542 | 0.0% |
Verlaten
| HighTower Advisors, LLC | $267,627 | was 0.0% |
| Morgan Stanley | $155,379 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 30 houders, 8.96M aandelen, $445.46M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.