BKCG
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +15.4% ·
aandelenstroom -0.4% ·
netto nieuwe posities +13.3%
— formule
Versnippering van eigendom — meer houders, kleinere totale positie
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fayez Sarofim & Co | 190.66K | 0.0% | $7.11M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 2 | LPL Financial LLC | 53.26K | +6.9% | $1.99M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Wells Fargo & Company/Mn | 18.91K | -2.6% | $705,207 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Wells Fargo & Company/Mn | 18.91K | -2.6% | $705,207 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Commonwealth Equity Services, Llc | 18.07K | -23.4% | $674,160 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Raymond James Financial Inc | 13.62K | +3.4% | $508,175 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Raymond James Financial Inc | 13.62K | +3.4% | $508,175 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Morgan Stanley ✦ | 11.62K | -3.9% | $433,345 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 9 | Osaic Holdings, Inc. | 7.51K | +35.6% | $280,112 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Cetera Investment Advisers | 6.57K | Nieuw | $245,004 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Citadel Advisors ✦ | 6.06K | -67.9% | $226,129 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Royal Bank Of Canada | 5.50K | 0.0% | $205,000 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Royal Bank Of Canada | 5.50K | 0.0% | $205,000 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Goldman Sachs Group ✦ | 5.38K | Nieuw | $200,689 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | JPMorgan Chase ✦ | 4.57K | 0.0% | $168,343 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Fifth Third Bancorp | 3.09K | 0.0% | $115,377 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Fidelity (FMR) ✦ | 962 | -0.5% | $35,892 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 18 | National Bank Of Canada /Fi/ | 550 | 0.0% | $20,488 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Cetera Investment Advisers | $245,004 | 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $200,689 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 24 houders, 417.57K aandelen, $14.01M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.