BGFV
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders -18.2% ·
aandelenstroom +11.2% ·
netto nieuwe posities -20.0%
— formule
Geconcentreerde accumulatie — stijgende aandelen bij minder houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 1.01M | 0.0% | $1.46M | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 1.01M | 0.0% | $1.46M | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 1.01M | 0.0% | $1.46M | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 4 | GAMCO Investors ✦ | 536.50K | +77.9% | $772,560 | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 5 | BlackRock ✦ (passief) | 242.10K | -4.8% | $348,627 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 218.55K | -8.1% | $314,808 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 218.55K | -8.1% | $314,808 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 8 | Citadel Advisors ✦ | 160.87K | +208.4% | $231,647 | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 9 | Citadel Advisors ✦ | 160.87K | +208.4% | $231,647 | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 10 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 88.12K | 0.0% | $126,887 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 42.05K | — | $60,552 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 42.05K | — | $60,552 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 42.05K | — | $60,552 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Two Sigma Investments ✦ | 33.49K | -1.1% | $48,224 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 15 | JPMorgan Chase ✦ | 3.79K | — | $5,464 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | JPMorgan Chase ✦ | 3.79K | — | $5,464 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | JPMorgan Chase ✦ | 3.79K | — | $5,464 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | JPMorgan Chase ✦ | 3.79K | — | $5,464 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| T. Rowe Price | $60,000 | was 0.0% |
| Millennium Management | $50,583 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 1.00K aandelen, $1,440 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.