BGDE
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jane Street Group, Llc | 58.26K | Yeni | $519,697 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Vanguard Capital Management Llc | 45.62K | +607.6% | $406,939 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 37.93K | +40.6% | $338,404 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | UBS Group AG | 33.00K | +6804.0% | $294,369 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | Susquehanna International Group, Llp | 13.46K | Yeni | $120,019 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 11.80K | Yeni | $105,256 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Citigroup Inc | 876 | +87500.0% | $7,814 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Royal Bank Of Canada | 522 | Yeni | $5,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | JPMorgan Chase ✦ | 271 | +88.2% | $2,442 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Morgan Stanley ✦ | 150 | +2900.0% | $1,338 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Jane Street Group, Llc | $519,697 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $120,019 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $105,256 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $5,000 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 10 sahipler, 54.52K hisseler, $106,327 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
10% owner · SEE REMARKS · 795 hisse @ 6.21 · $4,937
10% owner · SEE REMARKS · 494 hisse @ 5.99 · $2,959
10% owner · SEE REMARKS · 1.32K hisse @ 5.99 · $7,937
10% owner · SEE REMARKS · 151 hisse @ 6.55 · $990
10% owner · SEE REMARKS · 152 hisse @ 6.43 · $977
10% owner · SEE REMARKS · 152 hisse @ 6.55 · $996
10% owner · SEE REMARKS · 152 hisse @ 6.42 · $976
10% owner · SEE REMARKS · 152 hisse @ 6.51 · $989
10% owner · SEE REMARKS · 153 hisse @ 6.47 · $990
10% owner · SEE REMARKS · 150 hisse @ 6.66 · $999
Açık piyasa satışları (S)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden satış işlemi yok.
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
44.1% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
46.4% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
46.4% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
28.1% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗