BDRY
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 11 | +3 | 294.59K | $3.50M | +3 | — |
| Q1 2026 | 8 | -2 | 150.62K | $1.50M | — | −2 |
| Q4 2025 | 10 | 0 | 229.20K | $2.01M | — | — |
| Q3 2025 | 2 | -1 | 140.63K | $1.06M | — | −1 |
| Q2 2025 | 1 | 0 | 43.24K | $240,010 | — | — |
| Q1 2025 | 1 | 0 | 59.44K | $371,494 | — | — |
| Q4 2024 | 1 | 0 | 21.50K | $130,708 | — | — |
| Q3 2024 | 1 | 0 | 3.25K | $34,873 | — | — |
| Q2 2024 | 1 | — | 12.27K | $150,136 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Susquehanna International Group, Llp | 124.63K | +32.5% | $1.48M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Susquehanna International Group, Llp | 124.63K | +32.5% | $1.48M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Jane Street Group, Llc | 98.16K | Yeni | $1.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Morgan Stanley ✦ | 31.63K | -27.0% | $375,430 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 31.63K | -27.0% | $375,430 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 6 | Morgan Stanley ✦ | 31.63K | -27.0% | $375,430 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 19.21K | Yeni | $227,987 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Point72 Asset Management ✦ | 10.00K | Yeni | $118,700 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Osaic Holdings, Inc. | 4.23K | +453.7% | $50,208 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | UBS Group AG | 3.49K | -7.5% | $41,391 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Simplex Trading, Llc | 1.66K | -68.1% | $19,680 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | JPMorgan Chase ✦ | 1.24K | 0.0% | $14,398 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 13 | National Bank Of Canada /Fi/ | 350 | 0.0% | $4,162 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Group One Trading Llc | 6 | -99.7% | $71 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Jane Street Group, Llc | $1.17M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $227,987 | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $118,700 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 10 sahipler, 191.10K hisseler, $1.91M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.