BATT
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +5.3% ·
pay akışı +4.0% ·
net yeni pozisyonlar 0.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raymond James Financial Inc | 631.75K | +5.0% | $9.71M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Raymond James Financial Inc | 631.75K | +5.0% | $9.71M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Ameriprise Financial Inc | 117.17K | +21.1% | $1.80M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | LPL Financial LLC | 93.02K | +9.4% | $1.43M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Cetera Investment Advisers | 75.75K | +15.5% | $1.16M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Royal Bank Of Canada | 32.68K | +55.1% | $503,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Royal Bank Of Canada | 32.68K | +55.1% | $503,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Osaic Holdings, Inc. | 30.71K | +54.5% | $472,002 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Osaic Holdings, Inc. | 30.71K | +54.5% | $472,002 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Susquehanna International Group, Llp | 18.56K | -49.8% | $285,206 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | AQR Capital Management ✦ | 16.42K | Yeni | $252,406 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Commonwealth Equity Services, Llc | 16.08K | +16.6% | $247,150 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | UBS Group AG | 13.16K | +70.6% | $202,269 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | UBS Group AG | 13.16K | +70.6% | $202,269 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | UBS Group AG | 13.16K | +70.6% | $202,269 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 3.82K | +63.9% | $58,773 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 3.82K | +63.9% | $58,773 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 18 | Morgan Stanley ✦ | 3.82K | +63.9% | $58,773 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 19 | Bank Of Montreal /Can/ | 651 | +486.5% | $10,006 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Qube Research & Technologies Ltd | 573 | +5.9% | $8,807 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 21 | National Bank Of Canada /Fi/ | 500 | 0.0% | $7,685 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 22 | Rockefeller Capital Management L.P. | 408 | 0.0% | $6,284 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Fidelity (FMR) ✦ | 347 | +76.1% | $5,339 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 24 | Simplex Trading, Llc | 326 | -95.3% | $5,010 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 25 | TD Waterhouse Canada Inc. | 13 | 0.0% | $199 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 26 | JPMorgan Chase ✦ | 13 | Yeni | $198 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Wells Fargo & Company/Mn | 1 | 0.0% | $13 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| AQR Capital Management | $252,406 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $198 | 0.0% |
Çıkıldı
| Citadel Advisors | $767,565 | idi 0.0% |
| HighTower Advisors, LLC | $451,532 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 51 sahipler, 1.63M hisseler, $21.54M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.