B
Barrick Mining Corporation · Basic Materials · Gold
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Management ✦ | 73.25M | Nieuw | $1.52B | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ ×8 |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 70.11M | — | $1.46B | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | Arrowstreet Capital ✦ | 52.39M | Nieuw | $1.09B | 0.8% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 48.59M | — | $1.01B | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×11 |
| 5 | Capital World Investors ✦ | 23.63M | Nieuw | $492.04M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 14.43M | Nieuw | $307.86M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Fidelity (FMR) ✦ | 12.48M | — | $259.84M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 8 | Millennium Management ✦ | 4.05M | Nieuw | $84.37M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Oaktree Capital Management ✦ | 3.16M | Nieuw | $65.74M | 1.7% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Citadel Advisors ✦ | 2.90M | Nieuw | $60.38M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Bridgewater Associates ✦ | 1.69M | Nieuw | $35.26M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 940.00K | Nieuw | $19.57M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Point72 Asset Management ✦ | 829.92K | Nieuw | $17.29M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Two Sigma Investments ✦ | 340.47K | Nieuw | $7.09M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 305.38K | Nieuw | $6.36M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Gotham Asset Management ✦ | 108.65K | Nieuw | $2.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | GAMCO Investors ✦ | 101.94K | Nieuw | $2.12M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | AQR Capital Management ✦ | 98.91K | Nieuw | $2.06M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Wellington Management | $1.52B | 0.3% |
| Arrowstreet Capital | $1.09B | 0.8% |
| Capital World Investors | $492.04M | 0.1% |
| Geode Capital Management | $307.86M | 0.0% |
| Millennium Management | $84.37M | 0.1% |
| Oaktree Capital Management | $65.74M | 1.7% |
| Citadel Advisors | $60.38M | 0.1% |
| Bridgewater Associates | $35.26M | 0.1% |
| D. E. Shaw & Co. | $19.57M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $17.29M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $7.09M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $6.36M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1,011 houders, 1.03B aandelen, $39.06B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.