★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

ASML

ASML Holding N.V. · Technology · Semiconductors

1,717.8 -1.9% marktkapitalisatie $662.06B koers vertraagd (FMP) · per Oct 13 20:08 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
25Gevolgde houders
+1Δ houders
24.48MGehouden aandelen
$23.70BGerapporteerde waarde
+2Nieuwe posities
−1Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 53/100 3 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +4.2% · aandelenstroom -1.0% · netto nieuwe posities +4.0% — formule
Versnippering van eigendom — meer houders, kleinere totale positie

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 164 -1 57.97M $114.30B +4 −6
Q1 2026 168 +8 55.38M $72.66B +9 −1
Q4 2025 158 +2 52.18M $55.77B +3 −1
Q3 2025 25 +1 24.48M $23.70B +2 −1
Q2 2025 21 -3 16.21M $12.99B +1 −4
Q1 2025 21 +1 13.77M $9.12B +2 −1
Q4 2024 20 +2 13.51M $9.36B +3 −1
Q3 2024 17 -2 15.21M $12.67B +1 −3
Q2 2024 19 — 17.97M $18.38B — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q3 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 JPMorgan Chase ✦ 5.79M — $5.61B 0.2% n/c 1 SEC ↗ ×40
2 Fisher Asset Management ✦ 4.35M +2.5% $4.21B 1.5% ▲ Add 6 SEC ↗
3 Capital World Investors ✦ 4.19M -4.1% $4.05B 0.6% ▼ Trim 6 SEC ↗
4 Morgan Stanley ✦ 1.93M — $1.87B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×19
5 BlackRock ✦ (passief) 1.37M +9.4% $1.32B 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗ ×13
6 T. Rowe Price ✦ 1.33M -38.7% $1.29B 0.1% ▼ Trim 6 SEC ↗ ×2
7 Fidelity (FMR) ✦ 1.23M -20.6% $1.19B 0.1% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×6
8 Wellington Management ✦ 1.16M +25.2% $1.12B 0.2% ▲ Add 6 SEC ↗ ×8
9 Goldman Sachs Group ✦ 800.72K — $775.17M 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×4
10 Arrowstreet Capital ✦ 522.17K Nieuw $505.51M 0.3% New 1 SEC ↗
11 Citadel Advisors ✦ 462.99K +481.4% $448.21M 0.4% ▲ Add 6 SEC ↗ ×2
12 Point72 Asset Management ✦ 444.26K Nieuw $430.09M 1.0% New 1 SEC ↗
13 PRIMECAP Management ✦ 387.48K -8.3% $375.11M 0.3% ▼ Trim 6 SEC ↗
14 Bridgewater Associates ✦ 90.20K +690.5% $87.32M 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗
15 State Street Global Advisors ✦ (passief) 82.67K +3.1% $80.06M 0.0% ▲ Add 4 SEC ↗
16 Geode Capital Management ✦ (passief) 72.51K -1.1% $70.20M 0.0% ▼ Trim 6 SEC ↗
17 Adage Capital Partners ✦ 65.00K +30.0% $62.93M 0.1% ▲ Add 4 SEC ↗
18 Appaloosa ✦ 64.00K -8.6% $61.96M 0.8% ▼ Trim 6 SEC ↗
19 Marshall Wace ✦ 60.65K -20.1% $58.72M 0.1% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×3
20 Millennium Management ✦ 48.68K +508.2% $47.13M 0.0% ▲ Add 6 SEC ↗
21 AQR Capital Management ✦ 20.45K +82.8% $19.80M 0.0% ▲ Add 6 SEC ↗ ×4
22 GAMCO Investors ✦ 6.05K +0.6% $5.86M 0.1% ▲ Add 6 SEC ↗
23 Two Sigma Investments ✦ 5.21K -97.9% $5.04M 0.0% ▼ Trim 6 SEC ↗
24 Gotham Asset Management ✦ 318 +10.8% $307,853 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗
25 The Vanguard Group ✦ (passief) 290 -43.0% $280,746 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

Arrowstreet Capital $505.51M 0.3%
Point72 Asset Management $430.09M 1.0%

Verlaten

Lone Pine Capital $454.28M was 3.3%

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 2,174 houders, 69.32M aandelen, $84.26B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q3 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API