ASEA
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom -1.2% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cetera Investment Advisers | 136.24K | — | $2.50M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Royal Bank Of Canada | 57.41K | — | $1.05M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Royal Bank Of Canada | 57.41K | — | $1.05M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Bank Of America Corp /De/ | 35.45K | — | $649,837 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Bank Of America Corp /De/ | 35.45K | — | $649,837 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Jane Street Group, Llc | 29.05K | — | $532,390 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Raymond James Financial Inc | 26.92K | — | $493,441 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Raymond James Financial Inc | 26.92K | — | $493,441 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Morgan Stanley ✦ | 21.98K | -17.1% | $402,977 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Morgan Stanley ✦ | 21.98K | -17.1% | $402,977 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | LPL Financial LLC | 21.93K | — | $401,965 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Susquehanna International Group, Llp | 21.03K | — | $385,390 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | UBS Group AG | 7.06K | — | $129,348 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | UBS Group AG | 7.06K | — | $129,348 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | TD Waterhouse Canada Inc. | 4.36K | — | $79,806 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Bank Of Montreal /Can/ | 325 | — | $5,957 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Osaic Holdings, Inc. | 238 | — | $4,362 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Wells Fargo & Company/Mn | 0 | — | $2 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 30 houders, 1.71M aandelen, $33.18M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.