AS
Amer Sports, Inc. · Consumer Cyclical · Leisure
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 109 | -2 | 112.30M | $3.80B | +5 | −7 |
| Q1 2026 | 113 | +7 | 115.79M | $3.82B | +13 | −7 |
| Q4 2025 | 107 | -2 | 98.14M | $3.67B | +2 | −3 |
| Q3 2025 | 23 | +1 | 61.94M | $2.15B | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 20 | +1 | 55.23M | $2.14B | +1 | — |
| Q1 2025 | 16 | +5 | 16.22M | $433.60M | +6 | −1 |
| Q4 2024 | 11 | +2 | 8.92M | $249.37M | +3 | −1 |
| Q3 2024 | 8 | +2 | 5.73M | $91.44M | +2 | — |
| Q2 2024 | 6 | — | 7.49M | $93.79M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 3.87M | +770.8% | $103.56M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Arrowstreet Capital ✦ | 3.44M | +156.6% | $92.05M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Marshall Wace ✦ | 2.83M | -14.7% | $75.63M | 0.1% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Viking Global Investors ✦ | 2.35M | Yeni | $62.93M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Gotham Asset Management ✦ | 735.49K | +8.0% | $19.66M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Renaissance Technologies ✦ | 632.64K | Yeni | $16.91M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 610.06K | +3.4% | $16.31M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Soros Fund Management ✦ | 550.27K | +0.1% | $14.71M | 0.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 316.52K | +13.0% | $8.46M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Two Sigma Investments ✦ | 313.10K | Yeni | $8.37M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Norges Bank ✦ (pasif) | 274.00K | -38.3% | $7.32M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 12 | Millennium Management ✦ | 156.93K | -83.6% | $4.19M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 13 | Wellington Management ✦ | 54.55K | Yeni | $1.46M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Citadel Advisors ✦ | 31.25K | Yeni | $835,313 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | T. Rowe Price ✦ | 23.84K | +15.9% | $638,000 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 21.12K | Yeni | $564,668 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Viking Global Investors | $62.93M | 0.2% |
| Renaissance Technologies | $16.91M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $8.37M | 0.0% |
| Wellington Management | $1.46M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $835,313 | 0.0% |
| AQR Capital Management | $564,668 | 0.0% |
Çıkıldı
| Point72 Asset Management | $8.12M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 338 sahipler, 202.17M hisseler, $5.22B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 117.46K hisse · $3.12M
Officer · 2.02K hisse · $57,890
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
2.7% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗