ARL
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom +1.0% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 23 | -2 | 288.17K | $6.42M | — | −2 |
| Q1 2026 | 27 | 0 | 207.10K | $3.20M | +1 | −1 |
| Q4 2025 | 27 | 0 | 233.76K | $3.75M | — | — |
| Q3 2025 | 8 | 0 | 194.29K | $3.25M | — | — |
| Q2 2025 | 6 | 0 | 186.35K | $2.63M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 69.75K | $763,804 | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 70.85K | $1.04M | — | — |
| Q3 2024 | 2 | 0 | 49.70K | $871,805 | — | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 50.65K | $719,330 | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (passief) | 92.57K | -1.6% | $1.55M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 92.57K | -1.6% | $1.55M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 92.57K | -1.6% | $1.55M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 92.57K | -1.6% | $1.55M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 5 | BlackRock ✦ (passief) | 92.57K | -1.6% | $1.55M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 32.31K | -0.2% | $540,651 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 32.31K | -0.2% | $540,651 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 8 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 25.82K | +9.5% | $431,885 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 9 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 25.82K | +9.5% | $431,885 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 25.82K | +9.5% | $431,885 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 21.02K | +6.0% | $351,748 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 12 | Renaissance Technologies ✦ | 15.90K | -1.2% | $265,990 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 13 | JPMorgan Chase ✦ | 3.88K | — | $64,878 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | JPMorgan Chase ✦ | 3.88K | — | $64,878 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | JPMorgan Chase ✦ | 3.88K | — | $64,878 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | JPMorgan Chase ✦ | 3.88K | — | $64,878 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | JPMorgan Chase ✦ | 3.88K | — | $64,878 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | JPMorgan Chase ✦ | 3.88K | — | $64,878 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Morgan Stanley ✦ | 2.08K | — | $34,864 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Morgan Stanley ✦ | 2.08K | — | $34,864 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Morgan Stanley ✦ | 2.08K | — | $34,864 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Morgan Stanley ✦ | 2.08K | — | $34,864 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Morgan Stanley ✦ | 2.08K | — | $34,864 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Fidelity (FMR) ✦ | 715 | +96.4% | $11,954 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 25 | Fidelity (FMR) ✦ | 715 | +96.4% | $11,954 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 41 houders, 475.87K aandelen, $7.34M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.