ARB
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom -30.0% · netto nieuwe posities -8.3% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Envestnet Asset Management Inc | 260.94K | +6.7% | $7.73M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Cetera Investment Advisers | 59.39K | +10.0% | $1.76M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Osaic Holdings, Inc. | 57.93K | -1.6% | $1.72M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Osaic Holdings, Inc. | 57.93K | -1.6% | $1.72M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 53.91K | -75.9% | $1.60M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Captrust Financial Advisors | 31.74K | -8.2% | $940,541 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Raymond James Financial Inc | 30.12K | -60.3% | $892,509 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Raymond James Financial Inc | 30.12K | -60.3% | $892,509 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Assetmark, Inc | 21.22K | +0.8% | $628,677 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Morgan Stanley ✦ | 20.12K | -32.8% | $596,286 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 20.12K | -32.8% | $596,286 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 20.12K | -32.8% | $596,286 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 13 | Bank Of America Corp /De/ | 19.81K | -33.1% | $587,000 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 14 | LPL Financial LLC | 14.50K | -15.4% | $429,676 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Royal Bank Of Canada | 5.78K | -13.2% | $171,000 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Royal Bank Of Canada | 5.78K | -13.2% | $171,000 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Wells Fargo & Company/Mn | 45 | Nieuw | $1,333 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Wells Fargo & Company/Mn | $1,333 | 0.0% |
Verlaten
| HighTower Advisors, LLC | $4.14M | was 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $817,618 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 32 houders, 3.24M aandelen, $95.00M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.