APC
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Invesco Ltd. | 1.00M | Nieuw | $17.89M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | BROOKFIELD Corp /ON/ | 991.00K | Nieuw | $17.73M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | CIBC Bancorp USA Inc. | 849.47K | n/a | $15.55M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Raymond James Financial Inc | 266.58K | Nieuw | $4.77M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 250.00K | Nieuw | $4.47M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Two Sigma Investments ✦ | 233.44K | Nieuw | $4.18M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Vanguard Capital Management Llc | 218.50K | n/a | $3.91M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | BlackRock ✦ (passief) | 164.88K | Nieuw | $2.95M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Russell Investments Group, Ltd. | 157.62K | Nieuw | $2.82M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 10 | Millennium Management ✦ | 152.72K | Nieuw | $2.73M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Stifel Financial Corp | 133.71K | Nieuw | $2.39M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 130.70K | Nieuw | $2.34M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 100.83K | Nieuw | $1.80M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | UBS Group AG | 85.00K | Nieuw | $1.52M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 15 | Morgan Stanley ✦ | 77.47K | Nieuw | $1.39M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 16 | Adage Capital Partners ✦ | 50.00K | Nieuw | $894,500 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Bank Of America Corp /De/ | 43.67K | Nieuw | $781,184 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Goldman Sachs Group ✦ | 42.41K | Nieuw | $758,697 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Barclays Plc | 40.27K | Nieuw | $720,484 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 20 | Squarepoint Ops LLC | 29.51K | Nieuw | $527,880 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Hrt Financial Lp | 27.26K | Nieuw | $487,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Jane Street Group, Llc | 26.98K | Nieuw | $482,762 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 23 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 25.00K | Nieuw | $447,250 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 24.30K | Nieuw | $434,727 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Northern Trust Corp | 24.26K | Nieuw | $433,994 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Charles Schwab Investment… | 10.00K | Nieuw | $178,900 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Legal & General Group Plc | 5.00K | Nieuw | $89,450 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Bnp Paribas Financial Markets | 148 | Nieuw | $2,648 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Invesco Ltd. | $17.89M | 0.0% |
| BROOKFIELD Corp /ON/ | $17.73M | 0.0% |
| Raymond James Financial Inc | $4.77M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $4.47M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $4.18M | 0.0% |
| BlackRock | $2.95M | 0.0% |
| Russell Investments Group… | $2.82M | 0.0% |
| Millennium Management | $2.73M | 0.0% |
| Stifel Financial Corp | $2.39M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $2.34M | 0.0% |
| Marshall Wace | $1.80M | 0.0% |
| UBS Group AG | $1.52M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 52 houders, 11.67M aandelen, $189.16M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
10% owner · 124.60K aand · $2.04M
10% owner · 400 aand · $6,808
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie