AMZN
Amazon.com, Inc. · Consumer Cyclical · Specialty Retail
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom -0.6% · netto nieuwe posities -2.4% · formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 209 | +3 | 5.82B | $1.39T | +4 | −2 |
| Q1 2026 | 211 | -2 | 5.71B | $1.19T | +4 | −7 |
| Q4 2025 | 212 | +3 | 5.99B | $1.38T | +4 | n/a |
| Q3 2025 | 42 | 0 | 3.56B | $781.21B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 40 | -1 | 3.12B | $683.25B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 38 | +1 | 1.20B | $228.36B | +1 | n/a |
| Q4 2024 | 37 | +3 | 1.21B | $265.18B | +3 | n/a |
| Q3 2024 | 33 | -2 | 808.50M | $150.51B | n/a | −2 |
| Q2 2024 | 35 | n/a | 833.26M | $160.92B | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 850.34M | +0.1% | $186.71B | 2.8% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 722.34M | +1.3% | $158.61B | 2.8% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 381.68M | +2.0% | $83.81B | 2.9% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 4 | JPMorgan Chase ✦ | 365.32M | n/a | $80.21B | 2.6% | n/c | 1 | SEC ↗ ×46 |
| 5 | Fidelity (FMR) ✦ | 328.88M | -4.4% | $72.21B | 3.8% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 222.64M | +2.7% | $48.68B | 3.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Morgan Stanley ✦ | 162.86M | n/a | $35.76B | 2.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×26 |
| 8 | T. Rowe Price ✦ | 143.00M | -9.6% | $31.40B | 3.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Goldman Sachs Group ✦ | 63.53M | n/a | $13.95B | 2.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 10 | Wellington Management ✦ | 58.51M | -5.4% | $12.85B | 2.3% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×9 |
| 11 | Capital World Investors ✦ | 43.53M | -12.9% | $9.56B | 1.3% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 12 | Fisher Asset Management ✦ | 33.10M | +1.9% | $7.27B | 2.6% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 13 | Baillie Gifford ✦ | 31.66M | -4.9% | $6.95B | 5.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 14 | Arrowstreet Capital ✦ | 20.38M | +5.5% | $4.47B | 2.8% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 15 | Dodge & Cox ✦ | 16.30M | -1.8% | $3.58B | 1.9% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 16 | Tiger Global Management ✦ | 11.04M | +3.4% | $2.42B | 7.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 17 | PRIMECAP Management ✦ | 10.71M | +42.1% | $2.35B | 1.8% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 18 | Marshall Wace ✦ | 10.61M | -10.0% | $2.33B | 2.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 19 | Berkshire Hathaway ✦ | 10.00M | 0.0% | $2.20B | 0.8% | Held | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 20 | Adage Capital Partners ✦ | 9.33M | +3.0% | $2.05B | 3.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 21 | Coatue Management ✦ | 8.74M | -13.9% | $1.92B | 4.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×7 |
| 22 | AQR Capital Management ✦ | 7.00M | +25.8% | $1.53B | 1.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 23 | Pershing Square Capital Management ✦ | 5.82M | 0.0% | $1.28B | 8.7% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 24 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 4.35M | -7.5% | $955.62M | 1.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 25 | Millennium Management ✦ | 3.75M | -17.4% | $822.98M | 0.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 26 | ValueAct Capital ✦ | 3.50M | -9.6% | $768.60M | 13.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 27 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 3.24M | -16.7% | $712.14M | 0.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×3 |
| 28 | Citadel Advisors ✦ | 3.24M | -39.3% | $711.68M | 0.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 29 | Point72 Asset Management ✦ | 3.12M | -34.8% | $685.85M | 1.6% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 30 | Lone Pine Capital ✦ | 2.81M | -44.1% | $617.42M | 4.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 31 | Third Point ✦ | 2.81M | +3.7% | $616.99M | 7.4% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 32 | Appaloosa ✦ | 2.50M | -7.4% | $548.92M | 7.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 33 | Soros Fund Management ✦ | 2.23M | +481.5% | $488.80M | 11.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 34 | Altimeter Capital ✦ | 2.17M | +48.0% | $475.91M | 6.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 35 | Markel Group ✦ | 2.03M | 0.0% | $445.89M | 3.6% | Held | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 36 | ARK Investment Management ✦ | 1.22M | +6.8% | $267.57M | 1.6% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 37 | Two Sigma Investments ✦ | 1.21M | -8.4% | $266.36M | 0.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 38 | Bridgewater Associates ✦ | 1.12M | -9.6% | $247.01M | 1.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 39 | Gotham Asset Management ✦ | 978.95K | +36.3% | $214.95M | 0.9% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 40 | Glenview Capital ✦ | 652.14K | +15.9% | $143.19M | 3.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 41 | Duquesne Family Office ✦ | 437.07K | Nieuw | $95.97M | 2.4% | New | 1 | SEC ↗ |
| 42 | GAMCO Investors ✦ | 171.70K | +8.4% | $37.70M | 0.4% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Duquesne Family Office | $95.97M | 2.4% |
Verlaten
| Norges Bank | $27.44B | was 3.4% |
| Viking Global Investors | $854.98M | was 2.5% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 5,923 houders, 6.72B aandelen, $1.34T gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 1.00K aand · $251,500
Officer · 1.00K aand · $254,770
Officer · 9.26K aand · $2.40M
Officer, Director · 1.81K aand · $471,571
Officer · 675 aand · $173,992
Officer · 780 aand · $201,693
Officer · 888 aand · $231,169
Officer · 1.14K aand · $293,265
Officer · 1.78K aand · $460,889
Officer · 2.13K aand · $553,798
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie