AMZN
Amazon.com, Inc. · Consumer Cyclical · Specialty Retail
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +2.7% ·
pay akışı -0.7% ·
net yeni pozisyonlar +2.6%
· formül
Sahiplik parçalanması: daha fazla sahip, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 209 | +3 | 5.82B | $1.39T | +4 | −2 |
| Q1 2026 | 211 | -2 | 5.71B | $1.19T | +4 | −7 |
| Q4 2025 | 212 | +3 | 5.99B | $1.38T | +4 | n/a |
| Q3 2025 | 42 | 0 | 3.56B | $781.21B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 40 | -1 | 3.12B | $683.25B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 38 | +1 | 1.20B | $228.36B | +1 | n/a |
| Q4 2024 | 37 | +3 | 1.21B | $265.18B | +3 | n/a |
| Q3 2024 | 33 | -2 | 808.50M | $150.51B | n/a | −2 |
| Q2 2024 | 35 | n/a | 833.26M | $160.92B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 368.93M | +1.1% | $70.19B | 2.9% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 213.00M | +3.9% | $40.39B | 3.2% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | T. Rowe Price ✦ | 175.48M | -4.0% | $33.39B | 4.1% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 122.33M | -1.6% | $23.28B | 3.3% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 5 | Capital World Investors ✦ | 66.35M | +1.0% | $12.62B | 2.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 6 | Wellington Management ✦ | 64.81M | -2.4% | $12.33B | 2.4% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×9 |
| 7 | Baillie Gifford ✦ | 34.83M | -3.4% | $6.63B | 5.8% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×4 |
| 8 | Fisher Asset Management ✦ | 32.58M | -27.9% | $6.20B | 2.7% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 9 | Dodge & Cox ✦ | 16.53M | -3.7% | $3.15B | 1.8% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 10 | Arrowstreet Capital ✦ | 12.28M | +254.7% | $2.34B | 1.9% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 11 | Coatue Management ✦ | 10.75M | +0.8% | $2.05B | 9.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×6 |
| 12 | Berkshire Hathaway ✦ | 10.00M | 0.0% | $1.90B | 0.7% | Held | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 9.56M | -15.4% | $1.82B | 2.5% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×4 |
| 14 | Adage Capital Partners ✦ | 8.51M | -4.5% | $1.62B | 3.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 15 | Tiger Global Management ✦ | 6.59M | +2.7% | $1.25B | 4.7% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 5.98M | +11.0% | $1.11B | 1.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×7 |
| 17 | PRIMECAP Management ✦ | 5.51M | +0.3% | $1.05B | 0.9% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 18 | Millennium Management ✦ | 4.56M | +5.3% | $867.00M | 0.9% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 19 | Lone Pine Capital ✦ | 4.35M | +14.9% | $828.15M | 7.3% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 20 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 4.19M | -5.6% | $797.96M | 1.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×3 |
| 21 | Point72 Asset Management ✦ | 3.15M | -24.7% | $599.46M | 1.7% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Viking Global Investors ✦ | 2.72M | +4.1% | $517.83M | 1.6% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 23 | Appaloosa ✦ | 2.51M | -3.5% | $477.55M | 8.6% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 24 | Third Point ✦ | 2.35M | -31.9% | $447.11M | 7.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 25 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 2.23M | -30.9% | $424.55M | 0.7% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 26 | Citadel Advisors ✦ | 2.07M | -43.5% | $394.06M | 0.4% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 27 | Markel Group ✦ | 2.03M | 0.0% | $386.37M | 3.4% | Held | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 28 | Bridgewater Associates ✦ | 1.32M | +43.9% | $251.80M | 1.2% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 29 | ARK Investment Management ✦ | 1.05M | +17.7% | $200.44M | 2.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 30 | Altimeter Capital ✦ | 1.05M | +20.0% | $198.85M | 4.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 31 | Glenview Capital ✦ | 742.96K | +122.9% | $141.36M | 3.5% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 32 | Two Sigma Investments ✦ | 727.72K | -39.5% | $138.46M | 0.3% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 33 | Gotham Asset Management ✦ | 722.12K | +106.5% | $137.39M | 1.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 34 | ValueAct Capital ✦ | 563.10K | +4.9% | $107.14M | 2.3% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 35 | Soros Fund Management ✦ | 433.64K | +30.5% | $82.50M | 2.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 36 | Duquesne Family Office ✦ | 136.76K | -58.4% | $26.02M | 0.9% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 37 | GAMCO Investors ✦ | 136.18K | +0.2% | $25.91M | 0.3% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 38 | Renaissance Technologies ✦ | 2.25K | Yeni | $426,740 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Renaissance Technologies | $426,740 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 5,923 sahipler, 6.72B hisseler, $1.34T raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 1.00K hisse · $251,500
Officer · 1.00K hisse · $254,770
Officer · 9.26K hisse · $2.40M
Officer, Director · 1.81K hisse · $471,571
Officer · 675 hisse · $173,992
Officer · 780 hisse · $201,693
Officer · 888 hisse · $231,169
Officer · 1.14K hisse · $293,265
Officer · 1.78K hisse · $460,889
Officer · 2.13K hisse · $553,798
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji