AMZN
Amazon.com, Inc. · Consumer Cyclical · Specialty Retail
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +8.8% ·
aandelenstroom +3.1% ·
netto nieuwe posities +8.1%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 209 | +3 | 5.82B | $1.39T | +4 | −2 |
| Q1 2026 | 211 | -2 | 5.71B | $1.19T | +4 | −7 |
| Q4 2025 | 212 | +3 | 5.99B | $1.38T | +4 | n/a |
| Q3 2025 | 42 | 0 | 3.56B | $781.21B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 40 | -1 | 3.12B | $683.25B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 38 | +1 | 1.20B | $228.36B | +1 | n/a |
| Q4 2024 | 37 | +3 | 1.21B | $265.18B | +3 | n/a |
| Q3 2024 | 33 | -2 | 808.50M | $150.51B | n/a | −2 |
| Q2 2024 | 35 | n/a | 833.26M | $160.92B | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 364.86M | n/a | $80.05B | 3.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 204.93M | +2.5% | $44.84B | 3.5% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | T. Rowe Price ✦ | 182.81M | +2.3% | $40.11B | 4.6% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Norges Bank ✦ (passief) | 124.28M | +4.9% | $27.27B | 3.6% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Wellington Management ✦ | 66.39M | -5.7% | $14.56B | 2.7% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×9 |
| 6 | Capital World Investors ✦ | 65.71M | +36.8% | $14.42B | 2.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Fisher Asset Management ✦ | 45.16M | +1.1% | $9.91B | 3.9% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Baillie Gifford ✦ | 36.05M | -6.3% | $7.91B | 6.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | Dodge & Cox ✦ | 17.17M | -0.6% | $3.77B | 2.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Marshall Wace ✦ | 11.31M | -11.1% | $2.48B | 3.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 11 | Coatue Management ✦ | 10.67M | -5.3% | $2.34B | 7.9% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×7 |
| 12 | Berkshire Hathaway ✦ | 10.00M | 0.0% | $2.19B | 0.8% | Held | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Adage Capital Partners ✦ | 8.91M | -3.3% | $1.96B | 3.4% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Tiger Global Management ✦ | 6.42M | 0.0% | $1.41B | 5.3% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 15 | PRIMECAP Management ✦ | 5.49M | +24.7% | $1.21B | 0.9% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 5.38M | +8.2% | $1.18B | 1.5% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 17 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 4.44M | -1.7% | $974.75M | 1.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 18 | Millennium Management ✦ | 4.33M | +262.6% | $949.44M | 0.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 19 | Point72 Asset Management ✦ | 4.18M | Nieuw | $917.68M | 2.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Lone Pine Capital ✦ | 3.79M | -30.9% | $831.28M | 6.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 21 | Citadel Advisors ✦ | 3.67M | +683.6% | $804.41M | 0.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Arrowstreet Capital ✦ | 3.46M | +173.6% | $759.43M | 0.6% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Third Point ✦ | 3.45M | -6.8% | $756.90M | 10.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 24 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 3.23M | -12.4% | $708.42M | 1.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 25 | Viking Global Investors ✦ | 2.61M | -35.5% | $573.50M | 1.9% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 26 | Appaloosa ✦ | 2.60M | -18.8% | $570.41M | 8.8% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 27 | Markel Group ✦ | 2.03M | 0.0% | $445.53M | 3.9% | Held | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 28 | Two Sigma Investments ✦ | 1.20M | +7557.6% | $263.76M | 0.6% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 29 | Bridgewater Associates ✦ | 919.79K | -34.8% | $201.79M | 0.9% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 30 | ARK Investment Management ✦ | 895.09K | +156.6% | $196.37M | 1.6% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 31 | Altimeter Capital ✦ | 871.23K | -3.4% | $191.14M | 3.4% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 32 | ValueAct Capital ✦ | 536.90K | Nieuw | $117.79M | 2.7% | New | 1 | SEC ↗ |
| 33 | Gotham Asset Management ✦ | 349.69K | -4.5% | $76.72M | 0.7% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 34 | Glenview Capital ✦ | 333.32K | -29.9% | $73.13M | 1.8% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 35 | Soros Fund Management ✦ | 332.20K | +18.6% | $72.88M | 1.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 36 | Duquesne Family Office ✦ | 328.40K | Nieuw | $72.05M | 2.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 37 | GAMCO Investors ✦ | 135.93K | -6.5% | $29.82M | 0.3% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Point72 Asset Management | $917.68M | 2.6% |
| ValueAct Capital | $117.79M | 2.7% |
| Duquesne Family Office | $72.05M | 2.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 5,923 houders, 6.72B aandelen, $1.34T gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 1.00K aand · $251,500
Officer · 1.00K aand · $254,770
Officer · 9.26K aand · $2.40M
Officer, Director · 1.81K aand · $471,571
Officer · 675 aand · $173,992
Officer · 780 aand · $201,693
Officer · 888 aand · $231,169
Officer · 1.14K aand · $293,265
Officer · 1.78K aand · $460,889
Officer · 2.13K aand · $553,798
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie