AMZN
Amazon.com, Inc. · Consumer Cyclical · Specialty Retail
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders -5.7% ·
aandelenstroom -3.0% ·
netto nieuwe posities -6.1%
· formule
Brede distributie: dalende aandelen en minder houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 209 | +3 | 5.82B | $1.39T | +4 | −2 |
| Q1 2026 | 211 | -2 | 5.71B | $1.19T | +4 | −7 |
| Q4 2025 | 212 | +3 | 5.99B | $1.38T | +4 | n/a |
| Q3 2025 | 42 | 0 | 3.56B | $781.21B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 40 | -1 | 3.12B | $683.25B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 38 | +1 | 1.20B | $228.36B | +1 | n/a |
| Q4 2024 | 37 | +3 | 1.21B | $265.18B | +3 | n/a |
| Q3 2024 | 33 | -2 | 808.50M | $150.51B | n/a | −2 |
| Q2 2024 | 35 | n/a | 833.26M | $160.92B | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 199.92M | +3.4% | $37.12B | 3.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | T. Rowe Price ✦ | 178.73M | -1.6% | $33.30B | 3.8% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Norges Bank ✦ (passief) | 118.49M | -0.4% | $22.08B | 3.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 4 | Wellington Management ✦ | 70.37M | -1.0% | $13.11B | 2.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×9 |
| 5 | Capital World Investors ✦ | 48.03M | +22.2% | $8.95B | 1.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Fisher Asset Management ✦ | 44.65M | +2.0% | $8.32B | 3.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Baillie Gifford ✦ | 38.47M | 0.0% | $7.17B | 5.4% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 8 | Dodge & Cox ✦ | 17.28M | -0.3% | $3.22B | 1.8% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 12.72M | -9.4% | $2.37B | 3.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Coatue Management ✦ | 11.27M | +4.6% | $2.10B | 7.8% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×5 |
| 11 | Berkshire Hathaway ✦ | 10.00M | 0.0% | $1.86B | 0.7% | Held | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Adage Capital Partners ✦ | 9.22M | -1.2% | $1.72B | 3.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Tiger Global Management ✦ | 6.42M | +1.5% | $1.20B | 5.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Lone Pine Capital ✦ | 5.48M | +23.2% | $1.02B | 7.6% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | AQR Capital Management ✦ | 4.98M | -4.7% | $927.67M | 1.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×5 |
| 16 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 4.52M | -32.2% | $842.15M | 1.2% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 17 | PRIMECAP Management ✦ | 4.41M | +1.0% | $820.90M | 0.6% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Viking Global Investors ✦ | 4.05M | -56.4% | $755.50M | 2.8% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Third Point ✦ | 3.70M | -27.4% | $689.42M | 9.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 3.69M | -11.2% | $687.05M | 1.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Appaloosa ✦ | 3.20M | -7.9% | $596.26M | 8.9% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Markel Group ✦ | 2.03M | 0.0% | $378.39M | 3.4% | Held | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 23 | Bridgewater Associates ✦ | 1.41M | -46.6% | $263.03M | 1.5% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 24 | Arrowstreet Capital ✦ | 1.27M | -80.8% | $235.75M | 0.2% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 25 | Millennium Management ✦ | 1.19M | -86.9% | $222.39M | 0.2% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 26 | Altimeter Capital ✦ | 902.29K | -37.1% | $168.12M | 2.5% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 27 | Glenview Capital ✦ | 475.43K | +35.7% | $88.59M | 1.9% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 28 | Citadel Advisors ✦ | 467.94K | -93.9% | $87.19M | 0.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 29 | Gotham Asset Management ✦ | 366.30K | +16.3% | $68.25M | 0.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 30 | ARK Investment Management ✦ | 348.83K | +251.7% | $65.00M | 0.6% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 31 | Soros Fund Management ✦ | 280.21K | -3.7% | $52.21M | 1.5% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 32 | GAMCO Investors ✦ | 145.40K | -4.8% | $27.09M | 0.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 33 | Two Sigma Investments ✦ | 15.70K | -98.8% | $2.93M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Point72 Asset Management | $611.33M | was 2.0% |
| Renaissance Technologies | $188.29M | was 0.3% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 5,923 houders, 6.72B aandelen, $1.34T gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 1.00K aand · $251,500
Officer · 1.00K aand · $254,770
Officer · 9.26K aand · $2.40M
Officer, Director · 1.81K aand · $471,571
Officer · 675 aand · $173,992
Officer · 780 aand · $201,693
Officer · 888 aand · $231,169
Officer · 1.14K aand · $293,265
Officer · 1.78K aand · $460,889
Officer · 2.13K aand · $553,798
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie