AMZA
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -4.8% ·
pay akışı -1.4% ·
net yeni pozisyonlar -5.0%
— formül
Geniş dağılım — azalan paylar ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 22 | +1 | 347.96K | $16.07M | +3 | −2 |
| Q1 2026 | 22 | +2 | 284.68K | $13.12M | +7 | −5 |
| Q4 2025 | 20 | -1 | 261.49K | $9.32M | — | −1 |
| Q3 2025 | 4 | -1 | 8.67K | $348,321 | — | −1 |
| Q2 2025 | 3 | 0 | 4.99K | $216,218 | — | — |
| Q1 2025 | 1 | 0 | 8.54K | $405,973 | — | — |
| Q4 2024 | 1 | -1 | 11.74K | $502,194 | — | −1 |
| Q3 2024 | 2 | +1 | 22.15K | $898,904 | +1 | — |
| Q2 2024 | 1 | — | 7.01K | $287,988 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Susquehanna International Group, Llp | 84.58K | — | $3.34M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Susquehanna International Group, Llp | 84.58K | — | $3.34M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | LPL Financial LLC | 72.25K | — | $2.85M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Raymond James Financial Inc | 26.13K | — | $1.03M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Commonwealth Equity Services, Llc | 18.43K | — | $728,340 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Osaic Holdings, Inc. | 10.09K | — | $398,526 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Osaic Holdings, Inc. | 10.09K | — | $398,526 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Mariner, LLC | 6.02K | — | $237,792 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | JPMorgan Chase ✦ | 3.75K | -50.0% | $148,202 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Us Bancorp \De\ | 3.00K | — | $118,530 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Royal Bank Of Canada | 2.88K | — | $114,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Royal Bank Of Canada | 2.88K | — | $114,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Wells Fargo & Company/Mn | 1.68K | — | $66,420 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Rockefeller Capital Management L.P. | 1.60K | — | $63,216 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 1.44K | — | $56,894 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 1.44K | — | $56,894 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 1.13K | +4.4% | $44,661 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Morgan Stanley ✦ | 1.13K | +4.4% | $44,661 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Simplex Trading, Llc | 1.07K | — | $42,117 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Assetmark, Inc | 890 | — | $35,164 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Corient Private Wealth LP | 26.40K | — | $26,401 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | BlackRock ✦ (pasif) | 75 | 0.0% | $2,963 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Cwm, Llc | 42 | — | $2,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Russell Investments Group, Ltd. | 35 | — | $1,383 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Citigroup Inc | 1 | — | $40 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Fidelity (FMR) | $402 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 69 sahipler, 1.14M hisseler, $48.08M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.