AMRN
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom +30.0% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Morgan Stanley ✦ | 269.66K | — | $4.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Morgan Stanley ✦ | 269.66K | — | $4.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Morgan Stanley ✦ | 269.66K | — | $4.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Morgan Stanley ✦ | 269.66K | — | $4.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 269.66K | — | $4.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Millennium Management ✦ | 132.39K | +192.6% | $2.17M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 122.29K | +169.0% | $2.00M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Citadel Advisors ✦ | 122.29K | +169.0% | $2.00M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Two Sigma Investments ✦ | 60.07K | +1.8% | $983,963 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | JPMorgan Chase ✦ | 43.51K | — | $712,660 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | JPMorgan Chase ✦ | 43.51K | — | $712,660 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | JPMorgan Chase ✦ | 43.51K | — | $712,660 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | JPMorgan Chase ✦ | 43.51K | — | $712,660 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | JPMorgan Chase ✦ | 43.51K | — | $712,660 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | JPMorgan Chase ✦ | 43.51K | — | $712,660 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 23.27K | +10.2% | $381,245 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 14.25K | -17.7% | $233,398 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 18 | BlackRock ✦ (passief) | 13.50K | +22.0% | $221,114 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | BlackRock ✦ (passief) | 13.50K | +22.0% | $221,114 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 20 | BlackRock ✦ (passief) | 13.50K | +22.0% | $221,114 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 65 houders, 4.60M aandelen, $57.11M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.