AMBQ
Ambiq Micro, Inc. · Technology · Semiconductors
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 307.84K | Nieuw | $9.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 291.88K | Nieuw | $8.73M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | Goldman Sachs Group ✦ | 121.40K | — | $3.63M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 98.03K | Nieuw | $2.93M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 72.30K | Nieuw | $2.16M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 60.00K | Nieuw | $1.80M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 15.17K | Nieuw | $453,856 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Morgan Stanley ✦ | 8.71K | — | $260,634 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 9 | Two Sigma Investments ✦ | 7.47K | Nieuw | $223,383 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | JPMorgan Chase ✦ | 3.75K | — | $112,320 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Fidelity (FMR) ✦ | 111 | Nieuw | $3,321 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| The Vanguard Group | $9.21M | 0.0% |
| BlackRock | $8.73M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $2.93M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $2.16M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $1.80M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $453,856 | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $223,383 | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $3,321 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 96 houders, 10.92M aandelen, $247.14M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 5.51K aand · $365,625
Officer · 100 aand · $6,951
Officer · 800 aand · $54,461
Officer · 1.80K aand · $120,913
Officer, Director · 862 aand · $61,943
Officer, Director · 8.59K aand · $598,994
Officer, Director · 7.11K aand · $491,567
Officer, Director · 452 aand · $32,480
Officer, Director · 4.50K aand · $313,975
Officer, Director · 3.73K aand · $257,636
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie