AMAT
Applied Materials, Inc. · Technology · Semiconductors
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +15.4% ·
pay akışı -1.2% ·
net yeni pozisyonlar +10.0%
— formül
Sahiplik parçalanması — daha fazla hissedar, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 189 | +8 | 528.45M | $379.27B | +11 | −4 |
| Q1 2026 | 185 | -2 | 517.45M | $176.18B | +1 | −4 |
| Q4 2025 | 186 | 0 | 555.01M | $142.46B | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 30 | +4 | 262.65M | $53.76B | +4 | −1 |
| Q2 2025 | 24 | 0 | 245.31M | $44.90B | +3 | −3 |
| Q1 2025 | 21 | +1 | 99.47M | $14.43B | +1 | — |
| Q4 2024 | 20 | +1 | 101.53M | $16.51B | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 18 | 0 | 60.62M | $12.24B | — | — |
| Q2 2024 | 18 | — | 70.66M | $16.67B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 76.45M | -1.1% | $15.65B | 0.2% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 74.38M | -1.2% | $15.23B | 0.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×24 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 38.17M | -1.9% | $7.82B | 0.3% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 20.94M | -0.4% | $4.27B | 0.3% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | JPMorgan Chase ✦ | 11.96M | — | $2.45B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×40 |
| 6 | Morgan Stanley ✦ | 11.10M | — | $2.27B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×18 |
| 7 | Goldman Sachs Group ✦ | 6.32M | — | $1.29B | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 8 | Fidelity (FMR) ✦ | 5.02M | -0.9% | $1.03B | 0.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 9 | T. Rowe Price ✦ | 4.54M | -46.4% | $930.29M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Capital World Investors ✦ | 3.72M | -5.1% | $761.53M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 11 | Coatue Management ✦ | 3.35M | Yeni | $685.68M | 1.7% | New | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 12 | PRIMECAP Management ✦ | 1.58M | -9.5% | $324.35M | 0.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 13 | Tiger Global Management ✦ | 895.20K | 0.0% | $183.28M | 0.6% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Adage Capital Partners ✦ | 669.73K | -16.9% | $137.12M | 0.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 15 | Point72 Asset Management ✦ | 550.63K | +330.2% | $112.74M | 0.3% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 545.46K | -50.2% | $111.68M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×7 |
| 17 | Bridgewater Associates ✦ | 463.50K | Yeni | $94.90M | 0.4% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Citadel Advisors ✦ | 354.01K | Yeni | $72.48M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 19 | Millennium Management ✦ | 329.49K | -19.4% | $67.46M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 20 | Fisher Asset Management ✦ | 275.82K | -4.9% | $56.47M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 21 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 271.34K | -61.6% | $55.55M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Arrowstreet Capital ✦ | 260.96K | Yeni | $53.43M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Marshall Wace ✦ | 148.56K | +1385.6% | $30.42M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 24 | Gotham Asset Management ✦ | 146.75K | -11.2% | $30.04M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 25 | Wellington Management ✦ | 69.45K | -64.6% | $14.22M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 26 | Soros Fund Management ✦ | 55.46K | -33.6% | $11.36M | 0.3% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 27 | Markel Group ✦ | 26.25K | +59.1% | $5.37M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 28 | Two Sigma Investments ✦ | 23.60K | 0.0% | $4.83M | 0.0% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 29 | GAMCO Investors ✦ | 21.20K | -1.4% | $4.34M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 30 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 2.20K | 0.0% | $450,428 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Coatue Management | $685.68M | 1.7% |
| Bridgewater Associates | $94.90M | 0.4% |
| Citadel Advisors | $72.48M | 0.1% |
| Arrowstreet Capital | $53.43M | 0.0% |
Çıkıldı
| Norges Bank | $1.60B | idi 0.2% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 2,907 sahipler, 620.54M hisseler, $201.72B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 725 hisse · $394,807
Director · 1.00K hisse · $465,000
Officer · 7.50K hisse · $3.59M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji