ALAB
Astera Labs, Inc. Common Stock · Technology · Semiconductors
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 160 | +4 | 95.07M | $45.48B | +12 | −9 |
| Q1 2026 | 160 | +4 | 88.96M | $9.89B | +9 | −6 |
| Q4 2025 | 155 | 0 | 96.62M | $16.07B | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 23 | +2 | 64.57M | $12.64B | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 19 | 0 | 54.23M | $4.90B | +2 | −2 |
| Q1 2025 | 16 | 0 | 12.18M | $727.01M | +2 | −2 |
| Q4 2024 | 16 | +1 | 10.03M | $1.33B | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 14 | +5 | 6.25M | $327.30M | +6 | −1 |
| Q2 2024 | 9 | — | 2.59M | $156.71M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Millennium Management ✦ | 1.17M | +319.4% | $61.09M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Citadel Advisors ✦ | 799.05K | Yeni | $41.86M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Marshall Wace ✦ | 699.43K | +1699.9% | $36.64M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Adage Capital Partners ✦ | 660.36K | +25.8% | $34.60M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Capital World Investors ✦ | 600.00K | 0.0% | $31.43M | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 444.89K | +0.8% | $23.31M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Renaissance Technologies ✦ | 416.90K | +1786.4% | $21.84M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Altimeter Capital ✦ | 400.00K | 0.0% | $20.96M | 0.3% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Wellington Management ✦ | 305.99K | Yeni | $16.03M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Norges Bank ✦ (pasif) | 300.98K | Yeni | $15.77M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Point72 Asset Management ✦ | 218.73K | Yeni | $11.46M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Two Sigma Investments ✦ | 216.33K | Yeni | $11.33M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | T. Rowe Price ✦ | 13.95K | -93.5% | $731,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Gotham Asset Management ✦ | 4.53K | Yeni | $237,117 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Citadel Advisors | $41.86M | 0.0% |
| Wellington Management | $16.03M | 0.0% |
| Norges Bank | $15.77M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $11.46M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $11.33M | 0.0% |
| Gotham Asset Management | $237,117 | 0.0% |
Çıkıldı
| Tiger Global Management | $4.24M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 695 sahipler, 120.16M hisseler, $12.95B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 661 hisse · $248,576
Director · 8.33K hisse · $3.13M
Director · 3.50K hisse · $1.32M
Director · 172 hisse · $47,601
Director · 52 hisse · $14,229
Director · 785 hisse · $216,293
Director · 650 hisse · $177,868
Director · 273 hisse · $74,705
Director · 429 hisse · $117,884
Director · 1.87K hisse · $514,420
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji