AII
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Point72 Asset Management ✦ | 441.14K | Yeni | $8.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 393.99K | — | $7.25M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Citadel Advisors ✦ | 282.40K | Yeni | $5.19M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Millennium Management ✦ | 209.06K | Yeni | $3.84M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Two Sigma Investments ✦ | 144.49K | Yeni | $2.66M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | BlackRock ✦ (pasif) | 124.70K | — | $2.29M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Marshall Wace ✦ | 115.45K | Yeni | $2.12M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 8 | GAMCO Investors ✦ | 109.29K | Yeni | $2.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Adage Capital Partners ✦ | 102.34K | Yeni | $1.88M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 75.12K | Yeni | $1.38M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Soros Fund Management ✦ | 40.00K | Yeni | $735,600 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 11.26K | Yeni | $207,071 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Point72 Asset Management | $8.11M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $5.19M | 0.0% |
| Millennium Management | $3.84M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $2.66M | 0.0% |
| Marshall Wace | $2.12M | 0.0% |
| GAMCO Investors | $2.01M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $1.88M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $1.38M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $735,600 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $207,071 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 98 sahipler, 11.02M hisseler, $208.50M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer, Director · 9.17K hisse · $237,790
Officer, Director · 6.00K hisse · $159,000
Officer, Director · 10.00K hisse · $263,500
Officer, Director · 54.37K hisse · $1.45M
Officer, Director, 10% owner · 65.00K hisse · $1.71M
Officer, Director, 10% owner · 45.46K hisse · $1.20M
Officer, Director, 10% owner · 150 hisse · $3,945
Officer, Director, 10% owner · 24.46K hisse · $628,236
Officer, Director, 10% owner · 35.00K hisse · $877,800
Officer, Director, 10% owner · 6.00K hisse · $151,440
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji